Polscy kibice mogą być wściekli. To o naszej reprezentacji powiedział dziennikarz z Meksyku (WIDEO)

Polska już dziś zagra swoje pierwsze spotkanie na Mundialu w Katarze. O godz. 17:00 na przeciwko biało-czerwonych staną piłkarze reprezentacji Meksyku.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Przed tym spotkaniem polskie media obiegło nagranie, na którym meksykański dziennikarz postanowił wypowiedzieć się o reprezentacji Polski. Jego słowa raczej nie wielu osobom spodobają się w Polsce.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

MŚ rozpoczęte. Mundial w Katarze jest zupełnie inny niż poprzednie. Od poprzednich imprez różni go przede wszystkim czas organizacji, który przypadł nie na miesiące letnie, lecz koniec roku kalendarzowego, kiedy to w Europie temperatury oscylują w granicach zera.

Cechą wyróżniającą jest także to, że impreza tej wagi jest organizowana przez kraj, który posiada zaledwie ok. 2.8 miliona mieszkańców. Dla porównania poprzednie imprezy były organizowane przez takie kraje jak między innymi Rosja, RPA i Niemcy, które posiadają odpowiednio ok. 146, 57 i 83 miliony mieszkańców.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Polska drugi raz z rzędu zakwalifikowała się na mundial. W 2018 roku niestety podopieczni Adama Nawałki nie zdołali wyjść z grupy. Teraz na drodze Polaków do kolejnej fazy turnieju staną piłkarze Argentyny, Meksyku i także Arabii Saudyjskie.

Swoje pierwsze spotkanie Polacy rozegrają już dziś z Meksykiem o godz. 17:00. Przed tym spotkaniem w mediach pojawiła się wypowiedź dziennikarza stacji TUDN, który ocenił poziom naszej reprezentacji.

Polska – Meksyk: Dziennikarz TUDN o reprezentacji Polski

Bądźmy szczerzy, nie obawiamy się reprezentacji Polski tylko Roberta Lewandowskiego. To topowy napastnik, znajdujący się w absolutnym topie. On może stanowić zagrożenie. Gdyby nie był Polakiem, to nikt nie stawiałby na nich, wiedząć, że Meksyk musi wygrać bez najmniejszego problemu – powiedział na antenie Gibrán Araige.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Polska to obok Walii najsłabsza europejska kadra mundialu. Mało kto stawia na tę dwójkę. Gdybyśmy nie mieli ich w grupie, nie zwracalibyśmy na nich większej uwagi, przynajmniej w tej części turnieju – stwierdził meksykański reporter.

Źródło: Twitter, Transfery.info

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski