Agata Duda ma problemy ze zdrowiem? Prezydent przekazał niepokojące wieści

Pierwsza dama Agata Duda w ostatni piątek miała wziąć udział w spotkaniu ze strażakami w Makowie Podhalańskim. Niestety ostatecznie żona prezydenta nie pojawiła się na tym spotkaniu. Na przeszkodzie stanęła jednak kontuzja. O tym fakcie poinformował sam prezydent w swoim przemówieniu.

Polecamy także: Młody poseł ostro do Budki. Powiedział to wprost z sejmowej mównicy (wideo)

Spotkanie głowy państwa ze strażakami z OSP w Makowie Podhalańskim odbyło się z okazji w ramach obchodów Dnia Strażaka. – Jednostka, która odrodziła się w 2019 roku, którą mieliśmy okazję poznać z żoną i zdobyliście wtedy nasze serca, a przede wszystkim serce Agaty – mówił prezydent Andrzej Duda w trakcie uroczystości.

Pierwsza dama Agata Duda i jej kontuzja

Pierwsza dama Agata Duda w ostatni piątek miała wziąć udział w spotkaniu ze strażakami w Makowie Podhalańskim. Niestety ostatecznie żona prezydenta nie pojawiła się na tym spotkaniu. Na przeszkodzie stanęła jednak kontuzja. O tym fakcie poinformował sam prezydent w swoim przemówieniu, który w siedzibie OSP w Makowie Podhalańskim pojawił się bez swojej małżonki.

Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia, żeby jednostka dalej się rozwijała tak dynamicznie i żeby wszystkie plany się ziściłymówił prezydent Andrzej Duda.

Niestety nie dała rady być dzisiaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia i która niestety, póki co, bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami, ale chcę bardzo mocno podkreślić, że jest niezwykle zaangażowana w sprawie rozwoju tutejszej jednostki OSPpodkreślił prezydent Andrzej Duda. 

Źródło: wp/ Tysol

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki