Olejnik uderza w Budkę. Mocne słowa dziennikarz TVN do szefa PO

Platforma Obywatelska i Borys Budka mają niemałe kłopoty. Od pewnego czasu z ugrupowania stopniowo odchodzą jego posłowie i działacze. W dodatku partia Borysa Budki nie jest już nawet drugą siłą w politycznych sondażach. Teraz tuż za obozem Zjednoczonej Prawicy najczęściej pojawia się Szymon Hołownia i jego Polska 2050. To jednak nie koniec. Wiele osób jest zdania, że przewodniczący PO nie ma już pomysłu na to, aby swoją partię wyprowadzić z tego kryzysu. Wśród krytyków polityka znalazła się Monika Olejnik.

Polecamy także: Karczewski ostro odpowiada Tuskowi. Cięta riposta byłego marszałka

Platforma Obywatelska i Borys Budka mają niemałe kłopoty

Platforma Obywatelska i kierowana przez nią Koalicja Obywatelska mają niemałe problemy. Ugrupowaniem niegdyś tworzone i prowadzone przez Donalda Tuska dziś małymi krokami zmierza w kierunku politycznego upadku. Koalicja Obywatelska wyraźnie traci swoją dotychczasową pozycję w sondażach. W dodatku z jej struktur zaczynają odchodzić politycy i działacze.  Pojawiają się rôwnież zdania, że Borys Budka nie potrafi zapanować nad powstałym problemem. W dodatku przewodniczący PO usłyszał kilka gorzkich słów ze strony Moniki Olejnik.

Borys Budka, lider największej partii opozycyjnej, nieźle wkurzył swoich wyborców. Na łamach „Gazety Wyborczej” oświadczył: nie dziwię się znużeniu naszych wyborców, nie mam pretensji, ale co można zrobić. To dosyć wstrząsające wyznanie. Walczył o przywództwo, a teraz nie wie, co ma robić?” – stwierdziła Olejnik w artykule opublikowanym na łamach „Wyborczej”.

Monika Olejnik napisała także:

Ma za złe Hołowni, że codziennie tłumaczy w sieci, co robi, codziennie gada na okrągło – i to się ludziom podoba. Panie Budka, może czas wziąć się do roboty, może to też się ludziom spodoba? Albo jeśli nie daje pan rady, niech się pan poda do dymisji” – stwierdza.

Źródło: DoRzeczy

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki