Stan zdrowia Piotra Semki. Dziennikarz zabrał głos

Piotr Semka od marca przebywa w szpitalu. Jeszcze tak niedawno media informowały o bardzo poważnym stanie dziennikarza. Dziś po dłuższym czasie Semka pierwszy raz zabrał głos publikując wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Piotr Semka w marcu trafił do szpitala. Stan jego zdrowia był bardzo ciężki. Wówczas na temat zdrowia publicysty głos zabrał między innymi premier Mateusz Morawiecki, który w w mediach społecznościowych napisał: „Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele”. Dziś dziennikarz opublikował pierwszy wpis od dłuższego czasu.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Piotr Semka od marca przebywa w szpitalu. Dziś zamieścił pierwszy od dawna wpis w mediach społecznościowych

Piotr Semka to jeden z bardziej znanych polskich dziennikarzy oraz publicystów. Jego teksty są publikowane między innymi w tygodniku „Do Rzeczy” oraz także w „Rzeczpospolitej”. Od 1991 do 1992 roku był dziennikarzem Telewizji Polskiej. Przed trafieniem do szpitala Piotr Semka często pojawiał się w programach publicystycznych. Niestety jego aktywność została ograniczona ze względów zdrowotnych.

W marcu dziennikarz trafił do szpitala. Jego stan był bardzo poważny. Przyjaciele dziennikarza prosili wówczas o modlitwę w intencji dziennikarza.

Polecamy również: Awantura w Sejmie po słowach Glińskiego. “Może Pan stąd wyjść” (wideo)

Wówczas na temat stanu zdrowia Piotra Semka wypowiedział się również premier Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał: „Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele”.

Dziś Piotr Semka opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych pierwszy od dawna wpis, w którym to podziękował za modlitwy złożone w jego intencji oraz także dobre słowa skierowane pod jego adresem. Semka nadmienił także, że jest wciąż w szpitalu.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Serdecznie dziękuję za modlitwy i życzliwe słowa. Jestem w szpitalu i sporo rehabilitacji przede mną. Szczęść Boże!napisał za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter Piotr Semka.

Pod wpisem dziennikarza znalazło się wiele pozytywnych komentarzy od internautów.

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada