Artur Orzech uderza w Kurskiego. Mocne słowa byłego gwiazdora TVP

Artur Orzech i Jacek Kurski w ostatnim czasie raczej nie mają ze sobą zbyt dobrych relacji. Orzech w ostatnim czasie słynął przede wszystkim z tego, że prowadził muzyczne show „Szansa na sukces” w Telewizji Polskiej. Z programu jednak niespodziewanie odszedł, a wiadomość na ten temat padła pod koniec ubiegłego miesiąca. Teraz zdecydowanie widać, że stosunki między Arturem Orzechem a władzami Telewizji Polskiej do najlepszych raczej nie należą. Dał to do zrozumienia sam dziennikarz, który skierował pod adresem Jacka Kurskiego pewne słowa.

Polecamy także: Najgorszy sen opozycji się właśnie spełnia. Co ustalili liderzy Zjednoczonej Prawicy?

Artur Orzech i Jacek Kurski: konflikt trwa?

Muzyczne show „Szansa na sukces” zostało reaktywowane w 2019 roku po upływie siedmiu lat od ostatniego wyemitowanego odcinka w 2012 roku. Prowadzącym program po wznowieniu nagrań został Artur Orzech, który zasłynął wcześniej z komentowania transmisji konkursów Eurowizji. Widzowie bardzo ciepło przyjęli dziennikarza w jego nowej roli. Tym bardziej sporym zaskoczeniem dla wielu osób była wiadomość pod koniec marca bieżącego roku o odejściu Orzecha z programu. Jego miejsce zajął Marek Sierocki.

Odejście Artura Orzecha ostatecznie wiązało się z jego definitywnym rozstaniem z Telewizją Polską. Artur Orzech nie będzie już komentował dla TVP konkursu Eurowizji. Ma to zrobić w innym miejscu i w nieco innej roli. Dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że założył swój własny kanał na portalu YouTube i to właśnie tam ma zamiar komentować najbliższy konkurs Eurowizji. Przy tej okazji Orzech postanowił skorzystać z okazji i skierował kilka słów pod adresem prezesa Telewizji Polskiej – Jacka Kurskiego.

Panie Kurski. Zatrzymał się Pan w czasie. Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał. Pan mi w tym nie przeszkodzinapisał z zaskakującą pewnością siebie Orzech.

W opisie kanału byłego pracownika TVP możemy zaś przeczytać: „Wyprzedź prezesa, zanim Ci oświadczy, że nie skomentujesz Eurowizji!”.

Źródło: NaTemat, Plotek

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki