Na co zmarł Krzysztof Krawczyk? Podano przyczynę śmierci

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Znany polski piosenkarz zmarł w poniedziałek wielkanocny. Wcześniej od blisko dwóch tygodni piosenkarz przebywał w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. Piosenkarz miał po wyjściu z placówki wypoczywać w swoim domu, gdzie szczególną opieką otoczyła go jego ukochana żona Ewa. Niestety w poniedziałek piosenkarz zaczął słabnąć. W tej sytuacji Ewa Krawczyk podjęła decyzję o wezwaniu karetki pogotowia, która przewiozła jej męża do łódzkiego szpitala. Niestety krótki czas po tym szpital poinformował o śmierci wokalisty.

Polecamy także: Tusk zaatakował Morawieckiego, Orbana i Salviniego. Takiej kontry się nie spodziewał

Krzysztof Krawczyk nie żyje, jakie były przyczyny śmierci?

Krzysztof Krawczyk przyszedł na świat 8 września 1946 roku w Katowicach. Jego rodzice również byli artystami. Sam Krzysztof zasłynął przede wszystkim z gry w zespole Trubadurzy. Po odejściu z zespołu kontynuował solową karierę muzyczną. Występował również gościnnie w filmach oraz serialach takich jak choćby „Szatan z siódmej klasy” czy „Świat według Kiepskich”. Niestety w 2020 roku muzyk postanowił przerwać swoją karierę. W jednym z wywiadów żona artysty tłumaczyła decyzję obawą związaną z panującą pandemią.

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Wcześniej piosenkarz miał mieć również inne problemy ze swoim zdrowiem, lecz z mediami raczej na te tematy nie lubił rozmawiać.

Kto tak naprawdę lubi pytania o zdrowie? Szczególnie po siedemdziesiątce. Gdy dziennikarze pytali Ojca Świętego Jana Pawła II, jak u niego ze zdrowiem, odpowiadał: „Nie wiem. Nie czytałem jeszcze dzisiejszych gazet”. Chociaż nigdy nie będę świętym, też tak odpowiadam. Mam wszystkie powszechne problemy zdrowotne przynależne mojemu wiekowipowiedział w „Twoim Imperium”.

O śmierci artysty jako pierwszy poinformował jego menadżer, Andrzej Kosmala. Z kolei w rozmowie z portalem Onet wiadomości potwierdziła również żona artysty, Ewa Krawczyk. Jak zaznaczyła, przyczyną śmierci gwiazdora nie był koronawirus. TVP INFO w swoim serwisie informacyjnym podała:

Przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka były choroby współistniejące. Artysta zasłabł i dziś trafił do łódzkiej placówki – poinformowano w specjalnym wydaniu Serwisu Info.

Źródło: Onet/TVP/ Wprost

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki