Nagranie z poseł Platformy. Zaskakujące słowa o pieniądzach z UE dla Polski (WIDEO)

W mediach społecznościowych pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać posłanki Koalicji Obywatelskiej: Annę Wojciechowską i Martę Wcisło. Wideo pochodzi z Ełku, gdzie przedstawicielki Koalicji Obywatelskiej miały odbyć spotkanie z wyborcami i sympatykami.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Na krótkim nagraniu Anna Wojciechowska kończyła odpowiedź na zadane pytanie przez jednego z uczestników spotkania. W trakcie jej udzielania padły słowa na temat „zablokowanych pieniędzy” dla Polski.

Stosunki między Polską i Unią Europejską od dłuższego czasu nie należą do najlepszych. Polska do dziś nie otrzymała od europejskiej wspólnoty środków z KPO. Na ten temat w tym tygodniu wypowiedział się w Brukseli minister ds. UE, Szymon Andrzej Szynkowski vel Sęk. Minister poinformował o prowadzonych konsultacjach w kwestii wątpliwości leżących po stronie Komisji Europejskiej.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Mój dzisiejszy pobyt tutaj był okazją, by kontynuować konsultacje w sprawie wyjaśniania wątpliwości Komisji co do niektórych elementów realizacji pozotałych kamieni milowych, co ma doprowadzić nas do sytuacji, gdzie będzie możliwe złożenie wniosku o płatność z KPO – powiedział na piątkowej konferencji w Brukseli minister ds. UE, Szymon Andrzej Szynkowski vel Sęk.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Temat środków dla Polski z Unii Europejskiej został także poruszony w trakcie spotkania Anny Wojciechowskiej i Marty Wcisło z wyborcami i sympatykami w Ełku.

Anna Wojciechowska o „zablokowanych pieniędzach”

W mediach społecznościowych pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać posłanki Koalicji Obywatelskiej: Annę Wojciechowską i Martę Wcisło. Wideo pochodzi z Ełku, gdzie przedstawicielki Koalicji Obywatelskiej miały odbyć spotkanie z wyborcami i sympatykami. W pewnym momencie polityk odpowiedziała na wcześniejsze pytanie mężczyzny na temat reakcji polsko-niemieckich:

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

– Co my zrobimy. Niemcy widzą, jaka jest sytuacja w naszym kraju. To są tak samo inteligentni ludzie i widzą. Dlatego są zablokowane pieniądze, żebyśmy tych pieniędzy nie dostali, bo wiadomo będzie, że te pieniądze zostaną sprzeniewierzone, zmarnowane, to będzie gwóźdź do trumny – mówiła Anna Wojciechowska.

Fragment i całość poniżej:

 

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski