Mazurek zakpił z Moniki Olejnik. Dziennikarz pokazał wymowny gest (WIDEO)

Robert Mazurek w najnowszym odcinku programu „Mazurek i Stanowski” wykonał gest Moniki Olejnik z programu „Kropka nad i”, który jest kopią zachowania piłkarzy reprezentacji Niemiec, którzy zasłonili sobie twarze dłońmi na znak protestu wobec pewnych decyzji podejmowanych przez FIFA w związku z mundialem w Katarze.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Trwa mundial w Katarze. Nie ulega wątpliwości, że pod wieloma względami jest on inny niż poprzednie imprezy tej rangi. Przede wszystkim mistrzostwa w tym roku odbywają się w miesiącach, kiedy w Europie temperatury oscylują w okolicach poniżej zera.

Druga rzecz, to fakt, że mundial jest organizowany przez państwo, które jest zamieszkałe przez zaledwie niecałe 2.8 miliona osób. To jednak tylko garść ciekawostek.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Ciekawiej jest zdecydowanie na boisku. Na mundialu nie brak sensacji. Jedną z nich jest choćby porażka reprezentacji Niemiec z Japonią 2-1. Jednak ten mecz stał się popularny za sprawą jeszcze jednego zdarzenia.

Chodzi dokładnie o zachowanie pilarzy reprezentacji Niemiec, którzy przed pierwszym gwizdkiem sędziego postanowili zakryć sobie usta w trakcie pozowania do przedmeczowego zdjęcia.

Robert Mazurek i gest Moniki Olejnik

Do gestu piłkarzy reprezentacji Niemiec odniosła się Monika Olejnik w swoim programie w TVN.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

W Katarze są łamane prawa człowieka. FIFA powiedziała kapitanom, że nie mogą nosić tęczowych opasek, bo będą karani. Dziś niemieccy piłkarze przegrali z Japończykami, ale wygrali poza boiskiem. Zaprotestowali przeciwko temu, co wyprawia FIFA w Katarze. Danke Deutschland – oświadczyła dziennikarka, która następnie zakryła usta dłonią tak jak piłkarze naszych zachodnich sąsiadów.

Podobny gest wykonał Robert Mazurek na antenie Kanału Sportowego.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Powinienem chyba tak zacząć, prawda? Teraz wszyscy tak zaczynają. Nie wiem, co to znaczy, ale tak trzeba. Widziałem w telewizji. Słuchajcie, w każdym razie ja też chciałem podziękować. Chciałem podziękować, podobnie jak Monika Olejnik, Niemcom, za to, że przegrali z Japonią. Danke Deutschland – powiedział.

Dziennikarz zwrócił się także do Argentyńczyków.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Przy okazji chciałem podziękować Argentynie za to, że zechciała przegrać z Arabią Saudyjską. Gracias, Argentina – mówił.

I wszystkim innym też z serca dziękuję. Naprawdę, po polsku i staropolsku. Dziękuję, że przegraliście. Jeśli przegracie z nami, podziękuję dwa razy – powiedział Robert Mazurek.

 

Źródło: Twitter, wPolityce

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski