Kontrowersyjne życzenia Neumanna z Platformy. Polityk zdecydowanie przesadził (WIDEO)

Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej postanowił złożyć życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Poseł zrobił to za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, gdzie zamieścił nagranie, które z pewnych względów nie wszystkim przypadło do gustu.

Polecamy także: Znany dziennikarz TVP przegrał w sądzie z KOD. Wyrok nie jest prawomocny

Chodzi dokładnie o użycie symbolu „ośmiu gwiazdek”, które symbolizują wulgarny zwrot pod adresem ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Nie jest to jednak pierwsza tego typu sytuacja z politykiem Platformy Obywatelskiej. Przed rokiem Sławomir Neumann również złożył życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych, w których postanowił uwzględnić „osiem gwiazdek”.

ZDROWYCH i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. I dreszczyku emocji przy oczekiwaniu pierwszej gwiazdki albo ośmiu albo tysiąca gwiazd na niebie – pisał przed rokiem polityk największej frakcji opozycyjnej w polskim Sejmie.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Na ten temat pisaliśmy rok temu:

– Na dole w trakcie nagranie pojawiały się słowa wypowiadane przez polityka. Z kolei wspomniane „osiem gwiazdek” wyświetlono jako „***** ***”, co oznacza zacenzurowane wulgarne określenie odnoszące się do Prawa i Sprawiedliwości. Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów, którym taka forma życzeń nie za bardzo przypadła do gustu – pisaliśmy rok temu na temat życzeń Sławomira Neumanna.

Życzenia Sławomira Neumanna w 2022 roku.

Dla tych, którzy będą wypatrywać na niebie pierwszej gwiazdki i dla tych wszystkich, i dla tych wszystkich, którzy będą wypatrywać pierwszych ośmiu gwiazdek… życzę, żeby to były święta, gdzie jest duże zrozumienie, spokój, miłość i coraz więcej nadziei – powiedział Neumann w nagraniu umieszczonym w mediach społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Niektórych internautów oburzyło nawiązanie do wulgarnego hasła odnoszącego się do Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski