Mieszańcy zakłócili konferencję polityków PO nt. Obajtka. Padły mocne słowa (wideo)

Posłowie Platformy Obywatelskiej – Marek Sowa i Aleksander Miszalski zorganizowali konferencję prasową przed urzędem gminy Pcim. W jej trakcie politycy spotkali się z negatywnym jej odbiorem ze strony mieszkańców.

Polecamy także: Platforma Obywatelska rozpada się? Kolejny poseł odszedł do Hołowni

Sprawa Daniela Obajtka jest wciąż bardzo żywo poruszana w mediach. Szczególnie na przeszłości aktualnego szefa PKN Orlen skupiła się Gazeta Wyborcza. W ślad za nią idzie wiele innych mediów w Polsce. Doniesienia na temat Obajtka bardzo aktywnie śledzą także politycy opozycji.

Marek Sowa i Aleksander Miszalski o Danielu Obajtku

Posłowie Platformy Obywatelskiej – Marek Sowa i Aleksander Miszalski zorganizowali konferencję prasową przed urzędem gminy Pcim. Wizyta polityków miała być spowodowana kolejnymi doniesieniami Gazety Wyborczej. Mimo wszystko w trakcie konferencji przed urzędem gminy doszło do pewnych utrudnień. Wypowiedzi polityków zakłócali mieszkańcy. Posłowie chcieli sprawdzić m.in, czy była agentka CBA Sylwia Kobyłkiewicz rzeczywiście – tak jak pisała „Gazeta Wyborcza” – świadczyła pracę dla gminy.

Głos w tej sprawie zabrał wójt gminy Pcim – Piotr Hajduk.

Faktycznie osoba, o której tutaj mówimy, pracowała na umowę-zlecenie w naszym urzędzie przez pewien okres czasu, niemniej chciałbym zapytać, czy jakieś przepisy byłemu pracownikowi Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabraniają w jakimkolwiek stopniu świadczenia takich usług i podejmowania pracy w dowolnym miejscu, oczywiście po zakończeniu swojej pracy w tamtej instytucjiodpowiadał wójt gminy Pcim Piotr Hajduk.

W trakcie konferencji zakłócili ją mieszkańcy.

Wie pan, co jest najgorsze? – zaczął jeden z mężczyzn. – Nie możecie strawić bólu po przegranej. Nie możecie się pogodzić z przegraną. Zarówno w Polsce, jak i w Europarlamencie sr*****e do swojego gniazda. A jest takie powiedzenie: nie sr***j do swojego gniazda, bo ci przyjdzie jeszcze się z niego karmić. I zobaczymy, jak będziekrzyczał.

Źródło: DoRzeczy /TVP

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke także znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę