Dramat Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP przeżywa trudne chwile

Magdalena Ogórek to aktualna gwiazda TVP. Jednak jej początek popularności nadszedł z zupełnie innego powodu, kiedy to w roku 2015 kandydowała na urząd prezydenta Polski. Nie ulega wątpliwości, że było to spore zaskoczenie przede wszystkim dla środowiska skupionego wokół Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Z kolei teraz Magdalena Ogórek zmieniła swoje plany na przyszłość. Od 2016 roku regularnie pojawia się na antenę Telewizji Polskiej. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie porusza nie tylko tematy polityczne, lecz również prywatne. Niestety ostatnie wyznanie gwiazdy TVP z tej sfery życia spotkało się z negatywnymi komentarzami.

Polecamy także: To się Borysowi Budce nie spodoba. Mocne słowa posła PO u Mazurka w RMF (wideo)

Magdalena Ogórek, gwiazda TVP zwierza się na Twitterze

Magdalena Ogórek zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała, że przyjechała do Częstochowy, a dokładnie to na Jasną Górę. Obecność dziennikarki nie była działem przypadku. Stan zdrowia taty dziennikarki jest zły. W tej sytuacji gwiazda TVP przybyła modlić do miejsca kultu milionów Polaków.

Mimo wszystko dziennikarka nie przewidziała, że jej wpis na ten temat może napotkać na krytyczne komentarze. Jeden z nich napisał Waldemar Kuczyński, ekonomista i dziennikarz, a także Minister przekształceń własnościowych w rządzie Tadeusza Mazowieckiego.

Jasna Góra. Przyjechałam podziękować i prosić”napisała kilka dni temu. Dołączyła też krótki filmik, w którym pokazała sanktuarium Magdalena Ogórek.

Duże ryzyko pani podjęła. Pani Jasnogórska bez wątpienia wejrzała w pani najgłębsze myśli, uczucia i rachuby. I oby nie uznała, jak można było z czymś takim przychodzić w to miejsce” – zadrwił Kuczyński.

Przyszłam prosić o zdrowie mojego taty, który właśnie przebył dwa udary, jeden po drugim. Ledwo się trzyma. Oraz o łaskę siły dla mnie, bo mam za sobą bardzo ciężki rok. Życzę panu zdrowia oraz tego, by Jasnogórska wyleczyła pana z nienawiści” – odparła dziennikarka.

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli