Europoseł PiS miał wypadek samochodowy. Jedna osoba w szpitalu

Dominik Tarczyński – europoseł Prawa i Sprawiedliwości miał wypadek samochodowy? O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal lublin112. Do wypadku miało dojść nieopodal rodzinnych stron europosła. Informacja o udziale polityka wciąż jest nieoficjalna. 

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na jednym ze skrzyżowań w Bełżycach. To tam zderzyły się dwa samochody. Jak podaje portal lublin112, kierowcą jednego z pojazdów miał być Dominik Tarczyński, europoseł PiS. Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz pogotowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Dominik Tarczyński – europoseł Prawa i Sprawiedliwości miał wypadek samochodowy?

Według portalu Lublin112 oraz nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej, kierowcą BMW był europoseł PiS Dominik Tarczyński.  O zdarzeniu jako pierwsze poinformowały lokalne media. Do zderzenia BMW z fiatem doszło w sobotę rano na jednym ze skrzyżowań w Bełżycach. Według wstępnych ustaleń kierowca BMW miał nie zastosować się do znaku STOP. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Przed godz. 9 rano na ul. Krakowskiej kierujący BMW 42-latek zderzył się z fiatem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwamówi w rozmowie z Gazeta.pl podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W wyniku zderzenia kierująca fiatem kobieta została przewieziona do pobliskiego szpitala. Przeszła badania i jeszcze przed południem została wypisana do domuinformuje policjantka.

Według portalu Lublin112 oraz nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej, kierowcą BMW był europoseł PiS – Dominik Tarczyński. Lublin112 zauważył, że polityk obchodził w sobotę swoje urodziny.

Źródło: OnetGazeta.pl

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki