Marian Lichtman: Gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk przed laty należeli do popularnego zespołu Trubadurzy. Krawczyk koncertował z zespołem aż do momentu, kiedy postanowił rozpocząć karierę solową.

Teraz tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka wynikła niemała afera, której jednym z bohaterów stał się Marian Lichtman. Negatywnie na temat Trubadura w mediach społecznościowych wypowiadał się Andrzej Kosmala – menadżer oraz przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. Dziś media obiegły kolejne słowa wypowiedziane przez Lichtmana w jednym z wywiadów. Jak zareagują na nie Andrzej Kosmala i rodzina zmarłego artysty?

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Śmierć Krzysztofa Krawczyka była olbrzymim zaskoczeniem dla wielu Polaków. Piosenkarz na Święta Wielkanocne wrócił do swojego domu. To tam od samego początku opieką otoczyła go jego ukochana żona Ewa. Niestety w wielkanocny poniedziałek piosenkarz zaczął słabnąć. W tej sytuacji pogotowie postanowiła wezwać Ewa Krawczyk. Niedługo po tym cały kraj obiegła informacja o śmierci wybitnego piosenkarza. Uroczystości pogrzebowe artysty o charakterze państwowym odbyły się 10 kwietnia 2021. Niedługo po tym na jaw wyszedł konflikt Ewy Krawczyk i Andrzeja Kosmali z Marianem Lichtmanem. Dziś muzyk udzielił kolejnego wywiadu, który nie wszystkim może się spodobać.

Pan Andrzej Kosmala nigdy nie darzył sympatią zespołu. Całe życie bał się zespołu Trubadurzy , że Krzysztof coś może z nami zrobić. Krzysztof zawsze nas wspierał. Ciągnęło go do wspomnień. Trubadurzy to nie był czas pana Kosmali.mówił Lichtman.

Na koniec rozmowy stwierdził, że „gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka”.

Niepotrzebna ta panika, nie był nigdy fanem. Nie bolało nas to, ale dziwiliśmy się jemu. Po rozmowach ze mną nie był potem również moim fanem. Krzysztof sam prowadził swoją działalność, dużą pracę robiła Ewa . Kosmala też miał duży wkład pracy. Krzysztof otaczał się dobrymi muzykami, panował nad tym. Powiem szczerze. Gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka. Wtedy nie było pana Andrzeja Kosmali.mówił Marian Lichtman.

Źródło: Plotek

Polecamy także przeczytać inne artykuły: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki