Lewandowski nie wykorzystał karnego z Meksykiem. Dramat reprezentacji Polski (WIDEO)

Mecz Polska – Meksyk. Robert Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego, który sędzia podyktował po wcześniejszej weryfikacji zdarzenia w polu karnym Meksyku, kiedy to meksykański piłkarz faulował kapitana reprezentacji Polski.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

W tej sytuacji do „jedynastki” podszedł napastnik FC Barcelony, który musiał w tej sytuacji pogodzić się z wyższością bramkarza Meksyku.

O godz. 17:00 na przeciwko biało-czerwonych stanęli piłkarze reprezentacji Meksyku. Spotkanie dla Polaków jest ważne dodatkowo ze względu na niespodziewana wygraną Arabii Saudyjskie z Argentyną 2-1.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

MŚ rozpoczęte. Mundial w Katarze jest zupełnie inny niż poprzednie. Od poprzednich imprez różni go przede wszystkim czas organizacji, który przypadł nie na miesiące letnie, lecz koniec roku kalendarzowego, kiedy to w Europie temperatury oscylują w granicach zera.

Cechą wyróżniającą jest także to, że impreza tej wagi jest organizowana przez kraj, który posiada zaledwie ok. 2.8 miliona mieszkańców. Dla porównania poprzednie imprezy były organizowane przez takie kraje jak między innymi Rosja, RPA i Niemcy, które posiadają odpowiednio ok. 146, 57 i 83 miliony mieszkańców.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Polska drugi raz z rzędu zakwalifikowała się na mundial. W 2018 roku niestety podopieczni Adama Nawałki nie zdołali wyjść z grupy. Teraz na drodze Polaków do kolejnej fazy turnieju staną piłkarze Argentyny, Meksyku i także Arabii Saudyjskie.

Robert Lewandowski nie trafia z karnego

W trakcie spotkania został podyktowany karny dla Polski. Poszedł do niego Lewandowski, który niestety nie pokonał bramkarz Meksyku.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski