Ostatnie życzenie Krzysztofa Krawczyka. O to poprosił przed śmiercią

Krzysztof Krawczyk zmarł na początku bieżącego tygodnia,  pogrzeb artysty ma się odbyć w sobotę 10 kwietnia. W związku z tym została ujawniona ostatnia wola znanego piosenkarza, o której wykonanie miał poprosić swoich najbliższych. Chodzi o rzeczy wraz, z którymi znany piosenkarz zostanie pochowany. O jakiej przedmioty chodzi?

Krzysztof Krawczyk zmarł dość niespodziewanie w poniedziałek wielkanocny. Znany piosenkarza zasłabł, a w tej sytuacji pogotowia postanowiła wezwać jego ukochana żona Ewa. Dziś media podają jaka była ostatnia wola zmarłego artysty przed śmiercią.

Polecamy także: Hołownia zaatakował prezydenta. Dziennikarz prędko zaregował: „Nie manipulujmy” (wideo)

Krzysztof Krawczyk i jego pogrzeb – jaka była ostatnia wola piosenkarza?

Krzysztof Krawczyk to bez wątpienia jeden z największych gwiazd polskiej estrady ostatnich dekad. Jego przeboje zna praktycznie każde żyjące pokolenie Polaków. Niestety w ostatnim czasie stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka do najlepszych nie należał. Tuż przed śmiercią wybitny piosenkarz wrócił ze szpitala do swojego domu. To tam opieką otoczyła go jego ukochana żona Ewa. Niestety w poniedziałek wielkanocny stan zdrowia piosenkarza się pogorszył. Miał słabnąć, a w tej sytuacji wezwać pogotowie postanowiła jego żona. Niestety tego samego dnia całą Polskę obiegła informacja o śmierci gwiazdora.

Tuż przed pogrzebem media poinformowały również o ostatniej woli zmarłego. Ma być on pochowany z mikrofonem oraz także swoim ciemnymi okularami. Treścią woli artysty miała być także prośba o obecność na pogrzebie orkiestry dętej.

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

„Włożymy mu do trumny mikrofon – ten, do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie” – zapewnia Andrzej Kosmala.

Pogrzeb odbędzie się 10 kwietnia. Uroczystości mają mieć charakter państwowy.

Zgłosiło się do nas Ministerstwo Kultury i Sztuki z pytaniem czy rodzina życzy sobie, by pogrzeb był państwowy. Krzysztofowi należy się pogrzeb z honorami. Jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkich formalności. Jak wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, to poinformujemy o tym. Na pewno msza będzie transmitowana przez Telewizje Polskąpowiedział w rozmowie z „Super Expresem” proboszcz parafii NMP w Grotnikach.

Źródło: Radio Zet

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki