Marek Belka uderza w prezydenta. Jest riposta Andrzeja Dudy

Europoseł Marek Belka za pośrednictwem mediów społecznościowych zadrwił z prezydenta Andrzeja Dudy. Chodzi dokładnie o zamieszanie wokół głowy państwa z czwartku, kiedy to według fake newsa jednego z użytkowników Twittera, Andrzej Duda miał rozmawiać z królem Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego Abdullahem II przez niepodłączony telefon. W związku z tym na ten temat postanowił wypowiedzieć się Marek Belka. Aktualny europoseł prędko otrzymał odpowiedź od prezydenta Andrzeja Dudy.

Polecamy także: Hołownia zaatakował prezydenta. Dziennikarz prędko zaregował: „Nie manipulujmy” (wideo)

Europoseł Marek Belka uderza w prezydenta

W bieżący czwartek w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie przedstawiające Andrzeja Dudę w trakcie rozmowy telefonicznej z królem Jordanii. Fotografia została opublikowana przez Kancelarię Prezydenta. Mimo wszystko z pewnych względów przykuła uwagę internautów. W sieci pojawiły się komentarze, że telefon, z którego dzwonił prezydent nie był podłączony. Za tą wersją miało przemawiać widoczne w aparacie gniazdko telefoniczne, od którego nie biegnie żaden przewód. Na ten zarzut zaregował prędko rzecznik głowy państwa.

 „Fake news. (…) Może trudno to sobie wyobrazić ale ten telefon może być także podłączony do linii z boku aparatu” – stwierdził Błażej Spychalski, rzecznik prasowy Andrzeja Dudy. 

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

Do całej sytuacji w mediach społecznościowych odniósł się także europoseł Marek Belka.

Znów wszyscy się czepiają Andrzeja Dudy. Tym razem w związku z wykorzystaniem telefonu bezprzewodowego. Biorąc pod uwagę poziom tej prezydentury, może i lepiej, że nie jest podłączony do sieci. Jeszcze by się prezydent Biden dodzwonił i byłby klops” – napisał na Twitterze były premier.

Na te słowa zaregował Andrzej Duda.

Dramatycznie nisko Pan lata, Panie Prezesie. Nie wstyd Panu? – napisał prezydent. 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki