Szokujące słowa żony Krzysztofa Krawczyka. To dlatego media go pomijały?

Krzysztof Krawczyk zmarł na początku poprzedniego tygodnia. Pogrzeb artysty odbył się w sobotę 10 kwietnia. Przed śmiercią piosenkarz nie krył swojej wiary, do której wrócił po rozłące spowodowanej ciężkimi życiowymi doświadczeniami. Niestety wyznawane wartości przez znanego artystę nie wszystkim przypadały do gustu. Na ten temat jeszcze za życia piosenkarza w jednym z wywiadów wypowiedziała się jego żona Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Krzysztof Krawczyk zmarł dość niespodziewanie w poniedziałek wielkanocny. Znany piosenkarza zasłabł, a w tej sytuacji pogotowie postanowiła wezwać jego ukochana żona Ewa, która jeszcze za jego życia udzieliła wywiadu dla „Niedzieli”, w którym wyznała przykrości, które napotkał jej mąż w relacji z dziennikarzami.

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

Wywiad żony Krzysztofa Krawczyka

W dniu pogrzebu Krzysztofa Krawczyka portal wPolityce oraz TVP.info zamieścił fragment wywiadu Ewy Krawczyk dla „Tygodnika Katolickiego Niedziela”, który odbył się jeszcze przed śmiercią piosenkarza. Żona artysty zwróciła w nim uwagę, że podkreślanie i mówienie o swojej wierzę ze strony jej męża nie zawsze podobało się mediom. Na dodatek w rozmowie z red. Katarzyną Woynarowską żona piosenkarza wspomina także jak się poznali w Chicago.

Chodziłam tam do kościoła św. Jacka, a Krzysztof chodził ze mną, jak to zakochany mężczyzna. Miał wiele wewnętrznych przemyśleń, pamiętam np., że analizował każde zawołanie w litaniach. Dużo czytał, sięgał po lekturę religijną, sporo książek podsunęła mu moja mama… Proszę mnie dobrze zrozumieć – nie robię z niego świętego. To był proces, a nie jakieś cudowne nagłe nawrócenie. Zaczął się interesować religią, zadawał mnóstwo pytań o Boga, o wiarę, o modlitwymówiła Ewa Krawczyk.

Więcej się modli, częściej chodzi do kościoła, przestrzega wszystkich zasad religijnych. Oboje uwielbiamy Triduum Paschalne i Gorzkie żale. Od półtora roku codziennie o 20.20 odmawiamy Różaniec z Telewizją Trwam. Jeżeli są w tym czasie inne programy, to je nagrywamy i oglądamy później. Dzień bez Różańca jest dla nas dniem straconym. (…) Dziennikarze często nie publikowali wywiadów z nim. Narzekali, że to nie rekolekcje, że Krawczyk za dużo mówi o Bogu. Udawało mu się przemycać pojedyncze zdania na ten temat jedynie w wywiadach na żywo, bo wtedy nie było możliwości ich wycięcia. Myślę, że bardzo wiele osób skorzystało z tego, iż osoba znana nie wstydzi się mówić o Panu Bogupodkreślała Ewa Krawczyk.

Źródło: Niedziela

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Tusk zaatakował Morawieckiego, Orbana i Salviniego. Takiej kontry się nie spodziewał