„Klęska Trzaskowskiego”. Sąd Najwyższy podjął bardzo ważną decyzję

Portal „wpolityce.pl” poinformował, że Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego miała postanowić o uchyleniu postanowienia wydanego przez Sąd Apelacyjny w Warszawie, które dotyczyło Marszu Niepodległości i braku jego uznania za wydarzenie cykliczne.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

– Portal wPolityce.pl ustalił i potwierdził, że Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego uchyliła postanowienie Sądu Apelacyjnego w Warszawie, który wystąpił przeciwko Marszowi Niepodległości i nie chciał uznać go za wydarzenie cykliczne – czytamy na stronie portalu informacyjnego „wpolityce.pl”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Decyzja podjęta przez polski sąd specjalny ma być wynikiem działań poczynionych przez ministra sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry, który w tej sprawie postanowił złożyć skargę nadzwyczajną po po rozstrzygnięciach wydanych przez Sąd Okręgowy i Apelacyjny w Warszawie w sprawie Marszu Niepodległości.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Z dalszych informacji podanych przez portal możemy się dowiedzieć, że Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego uchyliła nie tylko orzeczenie Sądu Apelacyjnego, lecz także odwołanie od decyzji wojewody, które miał złożyć aktualny prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Marsz Niepodległości

Marsz Niepodległości to manifestacja, która jest organizowana od 2011 roku z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w roku 1918. Od 2011 organizatorem marszu jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Zgodnie z deklaracją organizatorów Marsz Niepodległości jest elementem świętowania obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz demonstracją przywiązania do polskiej tradycji i patriotyzmu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

W tym roku także zapowiedziano zorganizowanie Marszu Niepodległości, którego prezesem jest Robert Bąkiewicz. Jego hasłem przewodnim w bieżącym roku mają być słowa: „Silny Naród. Wielka Polska”. Marsz Niepodległości już 11 listopada przejdzie ulicami Warszawy.

Źródło: wpolityce.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski