Andrzej Duda przemawiał w Sejmie. Zaskakujące zachowanie Jachiry (wideo)

Posłanka Klaudia Jachira ponownie zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem w Sejmie. Opozycyjna polityk w trakcie przemowy prezydenta Andrzeja Dudy wstała i pokazała wymowny transparent.

Kontrowersyjna posłanka stara się wykorzystywać każdą okazję, aby okazać swój sprzeciw względem polityki aktualnego rządu Zjednoczonej Prawicy i prezydenta Andrzeja Dudy.

W poniedziałek od rana w Sejmie trwały uroczystości związane z rocznicą ustanowienia Konstytucji Trzeciego Maja. Z tej okazji w polskim parlamencie pojawili się i przemawiali prezydenci Polski oraz Litwy.

Polecamy także: Najgorszy sen opozycji się właśnie spełnia. Co ustalili liderzy Zjednoczonej Prawicy?

Posłanka Klaudia Jachira ponownie zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem w Sejmie

W poniedziałek rano 3 maja rozpoczęło się uroczyste posiedzenie Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Sejmu Republiki Litewskiej. Z tej okazji w polskim parlamencie swoje przemówienia wygłosili prezydent Andrzej Duda oraz prezydent Litwy Gitanas Nausėda. Powodem posiedzenia była 230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Polecamy także: Sienkiewicz z KO wypunktowany przez Łęskiego z TVP. Mocna odpowiedź dziennikarza Telewizji Polskiej

W dniu, w którym dziejowa przeszłość, tak namacalnie spotyka się ze współczesnością, wsłuchujemy się w przesłanie naszych przodków. Oto świadectwo ich mądrości, odpowiedzialności i patriotyzmu Oto nasze chlubne polskie i litewskie dziedzictwo. Oto wielki pomnik historii, znaczący dla rozwoju europejskiej oraz ogólnoludzkiej cywilizacji – mówił na samym początku prezydent Andrzej Duda z mównicy sejmowej.

Polecamy także: Szczerba chciał zakpić z TVP? Dostał mocną odpowiedź od dziennikarza Telewizji Polskiej

Transparent Klaudii Jachiry

W trakcie przemowy prezydenta doszło do dość nietypowego zachowania ze strony posłanki Klaudii Jachiry. Znana polityk nagle wstała wraz z transportem zawierającym hasło „Konstytucja”. Do swojego zachowania posłanka odniosła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Radna KO została zapytana o sukcesy Borysa Budki. Tarczyński wybuchł śmiechem (wideo)

3 maja i znowu, jak przed laty mamy w Polsce obrońców Konstytucji i mamy Targowicę. Jestem w Sejmie i słucham przemówienia prez. A. Dudy. Bardzo aktualne święto. Dopiero prezydent małej Litwy powiedział o Wolnej Ukrainie, bezprawnej aneksji Krymu, a nie ten nasz „przywutca”. Naprawdę, wielki wstyd!napisała na Facebooku Klaudia Jachira.

 

Źródło: Wprost, Twitter, Facebook

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Radna KO została także zapytana o sukcesy Borysa Budki. Tarczyński wybuchł śmiechem (wideo)