Sienkiewicz z KO wypunktowany przez Łęskiego z TVP. Mocna odpowiedź dziennikarza Telewizji Polskiej

Bartłomiej Sienkiewicz na Twitterze opublikował zrzut ekranu, na którym uwiecznił zaproszenie wysłane do niego przez pracownika TVP do uczestnictwa w programie „Strefa Starcia”. Wiadomość wysłała dokładnie Pani Ewa. Odpowiedź, a w zasadzie sposób, w który polityk odpowiedział kobiecie nie wszystkim się spodobał. Na wpis Bartłomieja Sienkiewicza zaregował między innymi jego partyjny kolega – Michał Szczerba. Oprócz niego wpis byłego ministra skomentował także Jacek Łęski – dziennikarz Telewizji Polskiej. Co napisał w odpowiedzi do wpisu polityka opozycji?

Polecamy także: Nie żyje “porucznik Borewicz” – Bronisław Cieślak. Od lat walczył z chorobą

Bartłomiej Sienkiewicz na Twitterze i zaproszenie do TVP

Poseł Bartłomiej Sienkiewicz został zaproszony do programu „Strefa Starcia” w TVP Info. Zaproszenie miało pochodzić od Michała Adamczyka oraz Samuela Pereiry. Z kolei wiadomość została wysłana przez pracownika publicznej telewizji. Chęć zaproszenia polityka do programu Telewizji Polskiej wyraźnie mu się nie spodobała. Można to wywnioskować choćby po sposobie odpowiedzi na nadesłaną mu wiadomość z zawartą propozycją uczestnictwa w programie. Na wpis posła zaregował między innymi dziennikarz Jacek Łęski.

Szanowny Panie Pośle w imieniu redaktorów Michała Adamczyka i Samuela Pereiry chciałabym zaprosić Pana do programu Strefa Starcia w TVP Info jutro – w niedzielę. Antena godz. 21.50. Rozmowa byłaby przez skypa, a temat KPO. Czy przyjmie Pan zaproszenie? — napisała kobieta w wiadomości do Bartłomieja Sienkiewicza.

W odpowiedzi Sienkiewicz odpisał: „Chyba żartujecie”, na co pracowniczka TVP zwróciła uwagę, że „to nie żart a oficjalne zaproszenie od Redakcji”.

Nie chcę z Wami mieć nic wspólnego. Bez odbioruoświadczył Sienkiewicz.

To właśnie zrzut ekranu z tej wymiany opublikował na Twitterze Bartłomiej Sienkiewicz. Na wpis polityka zaregował Jacek Łęcki.

A potem rwą szaty jak to TVP ich sekuje. To samo było w Studiu Polska. Bojkot i hejt, że nieobecninapisał Jacek Łęski.

Źródło: Twitter, wPolityce

Polecamy także: 

Sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka jest fatalna. Czy otrzyma pomoc?

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki