Incydent podczas wystąpienia Tuska. Na scenę wdarła się nagle kobieta (WIDEO)

Donald Tusk przemawiał na Kongresie Programowym Platformy Obywatelskiej „Energetyka i Klimat”.  W trakcie wystąpienia lidera Platformy Obywatelskiej na scenie pojawiła się kobieta z transparentem.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Platforma Obywatelska zorganizowała kongres, na którym głównymi poruszanymi tematami były sprawy dotyczące energetyki i również klimatu.

Głos w trakcie wydarzenia zabrał między innymi prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski, który mówił między innymi o inwestowaniu w odnawialne źródła energii. Włodarz stolicy podkreślił także konieczność odejścia od paliw kopalnianych.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Nie wolno nam zmniejszać naszych ambicji, musimy inwestować w odnawialne źródła energii, musimy jak najszybciej odchodzić od paliw kopalnianych, musimy być odważni i stawiać na samowystarczalność i rozproszoną energię – przekonywał Trzaskowski.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Głos w trakcie Kongresu Programowego Platformy Obywatelskiej zabrał także były szef rządu PO-PSL i aktualny lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk. W trakcie wystąpienia polityka doszło jednak do pewnego incydentu. Na scenie pojawiła się kobieta trzymająca w rękach baner z naniesionym hasłem.

Donald Tusk i incydent

Platforma Obywatelska zorganizowała kongres, na którym głównymi poruszanymi tematami były sprawy dotyczące energetyki i również klimatu. W jego trakcie głos zabrał między innymi lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk, który przekonywał w trakcie swojego wystąpienia, że działania dla klimatu potrzebują zmian politycznych.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Jednak na samym początku wystąpienia polityka pojawiła się kobieta, która trzymała w rękach baner z hasłem „Gaz ziemny to broń dyktatorów”. Do tego sloganu odniósł się lider Platformy, który powiedział:

Gaz ziemny to broń dyktatorów. Pełna zgoda. Ci, którzy wyrzekają się problemu zanieczyszczenia środowiska, opowiadają się także za autorytaryzmem, dyktaturą, a nie demokracją – mówił Donald Tusk w trakcie Kongresu Programowego Platformy Obywatelskiej.

Nagranie zamieszczamy poniżej.

Źródło: Twitter, wp.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski