Kinga Duda bierze ślub? Andrzej Duda prędko zaregował: „zaproszenia nie dostałem”

Andrzej Duda za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do doniesień medialnych na temat jego córki – Kingi Dudy. Jeden z portali plotkarskich podał wiadomość, z której ma wynikać, że córka Pary Prezydenckiej jeszcze w tym miesiącu ma wyjść za mąż. W tej sytuacji do tych doniesień postanowił oficjalnie ustosunkować się prezydent Polski. Co dokładnie napisał?

Jeden z popularnych portali płotkarskich podał wiadomość o rzekomym ślubie Kingi Dudy. Portal opiera się na informacji podanej przez Ilonę Jabłońską, która na ten temat wspomniała w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Mimo wszystko z wpisu prezydenta można wywnioskować, że prawda to nie jest.

Polecamy także: Dzieci na “Tour de Konstytucja”. Czarnek mocno odpowiada Bodnarowi

Andrzej Duda i ślub jej córki

Andrzej Duda od 2015 roku pełni obowiązki głowy państwa. Aktualne stanowisko prezydent objął w 6 lat temu, kiedy to w obu turach wyborów prezydenckich pokonał Bronisława Komorowskiego. Z kolei rok temu ubiegając się o drugą kadencję zwyciężył w obu turach z Rafałem Trzaskowskim. Przez sześć lat prezydentury miliony Polaków zdążyło poznać osoby z rodziny prezydenta. Mowa tu przede wszystkim o jego żonie – Agacie Dudzie i córce – Kidze. To na temat właśnie jednego dziecka Andrzeja Dudy zrobiło się głośno. Chodzi dokładnie o plotki na temat dominemanego ślubu 25-letniej Kingi.

Polecamy także: Dzieci na “Tour de Konstytucja”. Czarnek mocno odpowiada Bodnarowi

Wiadomość na ten temat podał portal „Pomponik”. Na jego łamach czytamy między innymi: „W „Gazecie Wyborczej” pojawił się wywiad z Iloną Jabłońską, właścicielką firmy organizującej śluby i wesela. Kobieta potwierdza, że w środowisku mówi się, iż ślub Kingi Dudy odbędzie się już niebawem w podkrakowskich Niepołomicach.” – czytamy na portalu, który przytoczył także słowa źródła tejże plotki.

Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyćmówi „Wyborczej” Ilona Jabłońska.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Prezydent o plotkach

Na ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych zaregował Andrzej Duda. Prezydent na Twitterze napisał:

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…  – komentował Andrzej Duda.

Źródło: Gazeta, Pomponik, Twitter

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił także majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada