Posłanka PiS trafiła do szpitala. „Jej stan jest bardzo poważny”

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości – Barbara Dziuk trafiła do szpitala. Taką informację na temat stanu zdrowia posłanki podał portal tarnogorski.info. – Pani poseł znajduje się w szpitalu z przebiegiem w najgorszym wariancie. Jej stan jest bardzo poważny – powiedział portalowi Janusz Śnietka, szef klubu radnych PiS w Tarnowskich Górach.

Polecamy także: Jakimowicz odpowiada na atak Durczoka. Mocne słowa gwiazdy TVP

Poprawa stanu zdrowia poseł Prawa i Sprawiedliwości miała nastąpić po kilku godzinach. Przy tej okazji Janusz Śnietka poprosił o „o wsparcie dla wszystkich osób obecnie chorujących i walczących o każdy oddech”.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości – Barbara Dziuk trafiła do szpitala

Z pierwszych informacji medialnych wynikało, że poseł Barbara Dziuk w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Powodem całej sytuacji ma być ciężkie przejście zakażenia koronawirusem przez polityk obozu Zjednoczonej Prawicy. Na temat stanu zdrowia posłanki Barbary Dziuk poinformował portal tarnogorski.info. To właśnie na łamach tego portalu głos zabrał Janusz Śnietka, szef klubu radnych PiS w Tarnowskich Górach. Poinformował on, że stan poseł Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo poważny.

– Pani poseł znajduje się w szpitalu z przebiegiem w najgorszym wariancie. Jej stan jest bardzo poważny – powiedział portalowi Janusz Śnietka, szef klubu radnych PiS w Tarnowskich Górach.

Śnietka zdradził także, że dopiero od kilku godzin widać u posłanki poprawę. Przy tej okazji poprosił „o wsparcie dla wszystkich osób obecnie chorujących i walczących o każdy oddech” oraz podziękował personelowi medycznemu każdego szczebla.

Z najnowszych informacji wynika, że stan zdrowia polityk PiS znacząco się poprawił.

Wróciłam do żywych. Ale było bardzo ciężko. Dziękuję wszystkim za wsparcie, modlitwę i ofiarnym medykom, dzięki którym żyję. Niech wszyscy uważają i dbają o siebie” – napisała w poniedziałek posłanka PiS Barbara Dziuk w odpowiedzi na zapytania „Dziennika Zachodniego”.

Źródło: Onet /Pomponik / Dziennik Zachodni / tarnogorski.info

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki