Ida Nowakowska pożegnała się z widzami TVP. O co chodzi?

Ida Nowakowska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP. Od pewnego czasu możemy ją oglądać w takich programach Telewizji Polskiej jak „Dance Dance Dance” czy również „Pytanie na śniadanie”. Ida jest aktualnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd publicznej telewizji. Prócz występów przed kamerami zasłynęła również jako utalentowana tancerka. Niestety w najbliższym czasie Ida Nowakowska wystąpi w telewizji zdecydowanie rzadziej niż do tej pory. W trakcie jednego z odcinków „Pytanie na śniadanie” celebrytka pożegnała się z widzami. Kiedy ponownie ją ujrzymy w TVP?

Polecamy także: Młody poseł ostro do Budki. Powiedział to wprost z sejmowej mównicy (wideo)

Ida Nowakowska pożegnała się z widzami TVP

Ida Nowakowska to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Telewizji Polskiej. Celebrytka w ostatnim czasie występowała w takich programach telewizji publicznej jak „Dance Dance Dance” oraz „Pytanie na śniadanie”. Niestety nie mamy zbyt dobrych wiadomości dla największych fanów Idy Nowakowskiej. Prezenterka przez pewien czas będzie nieobecna na antenie TVP. Powodem takiej sytuacji jest ciąża gwiazdy. Już niedługo na świat przyjdzie pierwszy potomek jednej z najbardziej ulubionych gwiazd Telewizji Polskiej.

Dziś spędziliśmy z @idavictoria ostatni wspólny poranek przed przyjściem na świat Jej synka. Ida trzymamy za Ciebie mocno kciuki i czekamy na cudowne informacje” – możemy przeczytać na Instagramie „Pytania na śniadanie”.

Już teraz w mediach społecznościowych można zauważyć żal fanów, którzy bardzo lubią odcinki „Pytania na śniadanie” z udziałem Idy Nowakowskiej. Kiedy znana celebrytka wróci do pracy?

To ostatni przed krótką przerwą program Idy i Tomka – zapraszamy wszystkich serdecznie do nas. Dzień dobry w czwartek Kochani Startujemy w Dwójce o 7.30 i będziemy razem do 11.30, wcześniej piszcie raporty pogodowe i komentujcie rozmowy.
Pięknego dnia Wasze #PnŚ – napisano z kolei na koncie programu na Facebook.

Źródło: obcas

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli