Pereira odpowiada na słowa Trzaskowskiego. Mocne słowa dziennikarza TVP (wideo)

Minister zdrowia Adam Niedzielski oraz także dziennikarz TVP – Samuel Pereira za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowili odpowiedzieć na słowa wypowiedziane przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Chodzi dokładnie o wypowiedź, którą włodarz stolicy wypowiedział w trakcie wirtualnego spotkania think-tanku Atlantic.

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej wypowiedział się na temat podjętych decyzji w trakcie II oraz również III fali zakażeń. Jego zdaniem samorządowcy „wzięli odpowiedzialność w swoje ręce” przy II i III fali. Na te słowa zaregował między innymi Samuel Pereira odnosząc się do wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Minister zdrowia Adam Niedzielski i Samuel Pereira odpowiadają Rafałowi Trzaskowskiemu

Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski oraz dziennikarz TVP za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowili skomentować słowa wypowiedziane przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Chodzi dokładnie o wypowiedź gospodarza stolicy w trakcie wirtualnego spotkania think-tanku Atlantic. Rafał Trzaskowski mówił na temat decyzji, które samorządowcy mieli podjąć w trakcie II i III fali zakażeń. Wypowiedź Rafała Trzaskowskiego została przedstawiona przez TVP ( wraz z tłumaczeniem z języka angielskiego na polski).

Powtarzaliśmy to, co nam zalecali, bo to rząd kraju jest odpowiedzialny w sytuacji kryzysu i to on ma wszelkie informacje pod ręką. Ale później, przy II i III fali postanowiliśmy, że weźmiemy odpowiedzialność w swoje ręcemówił Trzaskowski.

Zaczęliśmy kupować wyposażenie, respiratory, teraz szczególnie ważne są szczepienia, więc organizujemy swoje lokalizacje, stadiony, gdzie możemy szczepić ludzi. Organizujemy też własnych ekspertów, ponieważ, delikatnie mówiąc, byliśmy nieco zaskoczeni tym, z jakim chaosem spotkaliśmy się na poziomie krajowym – tłumaczył Rafał Trzaskowski.

Do tych słów odniósł się między innymi Samuel Pereira.

Zadziwiające są umiejętności językowe Trzaskowskiego. Po angielsku kłamie równie sprawnie, co po polskunapisał dziennikarz w poście opatrzonym nagraniem z tłumaczeniem z wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego.

Słowa komentarza zamieścił także Adam Niedzielski.

Czasem brak jest słów by skomentować kłamstwo przeplatane megalomanią. Prezydent @trzaskowski_ w kilka tygodni zdołał choćby wyprzeć z pamięci swoją nieudolność w Szpitalu Południowym. – pisał szef resortu zdrowia.

Źródło: TVP, Wprost, Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli