Wzruszający gest fanów Krzysztofa Krawczyka. Inicjatywa chwyta za serce

Grób Krzysztofa Krawczyka jest aktualnie otoczony zniczami oraz kwiatami, które to w miejscu pochówku artysty pozostawiła symbolem pamięci i pożegnania jego rodzina, przyjaciele oraz także wierni fani. Aktualnie nad grób artysty przybywa codziennie spora ilość sympatyków oraz najbardziej wiernych fanów. Jest to spowodowane między innymi ograniczoną liczbą osób, które przed tygodniem mogły uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu znanego polskiego piosenkarza. To jednak nie ostatni gest, który Krzysztofowi Krawczykowi chcą okazać jego fani. Na ten temat w rozmowie z mediami wypowiedział się Andrzej Kosmala – menadżer oraz również wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. O co chodzi?

Polecamy także: Tusk broni Nowaka. Prędko kibic Legii przypomniał mu niewygodne fakty

Grób Krzysztofa Krawczyka wkrótce zmieni swój wygląd dzięki incjatywie fanów?

Śmierć Krzysztofa Krawczyka była olbrzymim zaskoczeniem dla wielu Polaków. Piosenkarz na Święta Wielkanocne wrócił do swojego domu. To tam od samego początku opieką otoczyła go jego ukochana żona Ewa. Niestety w wielkanocny poniedziałek piosenkarz zaczął słabnąć. W tej sytuacji pogotowie postanowiła wezwać Ewa Krawczyk. Niedługo po tym cały kraj obiegła informacja o śmierci wybitnego piosenkarza. Gwiazdor został pochowany we wsi Grotniki na miejscowym cmentarzu położonym nieopodal ukochanego domu. Aktualnie miejsce pochówku artysty otaczają liczne znicze oraz również kwiaty. Ten widok wkrótce może ulec zmianie za sprawą fanów.

Rodzina i przyjaciele mają zamiar prędko postawić pomnik na grobie Krzysztofa Krawczyka. Na ten temat w rozmowie z „Super Expressem” wypowiedział się menadżer Krawczyka – Andrzej Kosmala.

Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewa ma pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersiepowiedział Kosmala w rozmowie z „SE”. Dodał, również, że są już rożne pomysły na nagrobek, ale trwają poszukiwania specjalistów.

Szukamy odpowiednich osób. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, czekam na kontaktpodkreślił Kosmala.

Z informacji medialnych wynika także, że pomoc w sfinansowaniu pomnika zadeklarowali przyjaciele oraz fani piosenkarza.

Zgłosili się do nas ludzie, przyjaciele i fani Krawczyka, którzy chcą sfinansować pomnik. To są kwoty od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotychpowiedział „Super Expressowi” Andrzej Kosmala,

To są kwoty od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych – zdradza Kosmala. Żona artysty nie kryje wzruszenia tym gestem. – Jestem wzruszona spontaniczną reakcją ludzi i ich wielkim sercem. Choć wcale tego nie oczekiwałam, to jestem pewna, że Krzysztof ciszy się w niebiepowiedziała w rozmowie z „SE”.

Źródło: Super Express 

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki