Fenomenalna bramka Lewandowskiego. Polak pokazał najwyższą światową klasę (WIDEO)

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa od początku bieżącego sezonu hiszpańskiej La Liga. Polski napastnik i jego FC Barcelona tym razem w ramach spotkania ligowego podejmowali zespół Mallorca.

Polecamy również: Jerzy Buzek krytycznie o słowach Von der Leyen. Powiedział to wprost (WIDEO)

I tym razem kapitan reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców. Bramka naszego rodaka bez wątpienia robi wrażenie.

Robert Lewandowski przez osiem lat występował w Bayernie Monachium. Po tym czasie kapitan reprezentacji Polski podjął bardzo ważną decyzję o przenosinach z bawarskiego klubu do Dumy Katalonii.

POLECAMY TAKŻE: Bardzo mocne słowa. To na temat polityków powiedział Franciszek Pieczka

Mimo wszystko, dla niektórych osób decyzja Lewego mogła się wydać zaskakująca i to głównie z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest to, że Barcelona w ostatnim czasie wzmaga się z poważnymi problemami finansowymi.

Drugi, lecz raczej zdecydowanie mniej istotny, to ten, że Lewandowski przed kilkoma laty był wiązany z odwiecznym rywalem Barcy, a więc Realem Madryt. Z niektórych głosów, lecz nieoficjalnych wynika nawet, że to sam Polak chciał tego transferu a nie tylko zespół z Madrytu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Ostatecznie dziś Robert Lewandowski jest napastnikiem klubu z Katalonii i trzeba przyznać, że wszedł w jego szeregi w bardzo dobrym stylu.

Być może Robert Lewandowski jest właśnie tym elementem układanki Barcy, którego brakowało w poprzednim słabym sezonie Dumy Katalonii. Polak strzela w każdych rozgrywkach wiele bramek.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Szokujące słowa Von der Leyen nt. Włoch, Węgier i Polski. Stanowcza reakcja Szydło (WIDEO)

O skuteczności Polaka w ten weekend przekonała się Mallorca. To właśniej tej drużynie RL9 strzelił swoją kolejną bramkę i to wyjątkowej urody.

Robert Lewandowski i gol przeciw Mallorce

Robert Lewandowski nie ma zamiaru się zatrzymywać. Najlepszy polski piłkarz przebojem zdobywa hiszpańską La Lige. Kolejne trafienie Polak dołożył w konfrontacji z Mallorcą.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Kalitan reprezentacji Polski do siatki rywali trafił w 20 minucie ligowego spotkania.

Barcelona zdecydowanie przeważała w meczu pod względem posiadania piłki, lecz ostatecznie jej licznik zdobytych bramek zatrzymał się na tej jednej, której autorem był Robert Lewandowski. Mallorca 0-1 FC Barcelona.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Na ten moment Robert Lewandowski w La Liga ma 9 bramek, które udało mu się zdobyć w 7 spotkaniach. Z kolei w tej edycji Ligi Mistrzów kapitan reprezentacji Polski dla Dumy Katalonii w 2 spotkaniach 3 razy wpisywał się na listę strzelców.

Źródło: YouTube

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski