Emilian Kamiński wysłał to przed śmiercią. Treść chwyta za serce

Emilian Kamiński nie żyje. Wiadomość o śmierci aktora obiegła media w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Niedługo po tej smutnej wiadomości media obiegła treść ostatniej wiadomości, która zdążył Emilian Kamiński wysłać do swojej przyjaciółki.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Emilian Kamiński zdobył uznanie w oczach polskich widzów za sprawą wielu ról teatralnych, telewizyjnych i także serialowych. Aktor wystąpił między innymi w kultowym polskim filmie „U Pana Boga w ogródku”. Kamiński występował również w ostatnim czasie w serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość”.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

Aktor wielką miłością otoczył także Teatr Kamienica, który założył w roku 2009. Przedsięwzięcie nie było jednak czystą przyjemnością dla niego. Już kilka lat po rozpoczęciu działalności próbowano mu odebrać miejsce realizacji spektakli.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Trudny dla dyrektora Kamińskiego i Teatru Kamienica okazał się czas pandemii. Wygenerowane w tym czasie straty aktor starał się wyrównać po zniesieniu ograniczeń. – Pracuję po 14 godzin, czasem więcej, ale nie czuję się specjalnie zmęczony. Przeciwnie – to, co robię, nakręca mnie i dodaje sił! – mówił w jednym z wywiadów.

Ostatnia wiadomość Emiliana Kamińskiego

Ostatnią wiadomość od Emiliana Kamińskiego przytoczyła aktorka Joanna Szczepkowska za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

Polecamy również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalne wiadomości dla Donalda Tuska

Emil!!!!!Przecież ty miałeś nas wszystkich przeżyć!!!. Mój kolega z roku PWST. Przyjaciel nas wszystkich. Najsilniejszy z nas, najbardziej radosny, optymistyczny z wielką wiarą w to coś, co dostał jako dar, rodzaj mocy, która czyniła go trochę osobnym, mimo wielkiego serca. Nie pił, nie palił, ciągle coś ćwiczył, pracował , doskonalił, jakby przeczuwał , że ma coś ważnego do zrobienia, choć nie każdy w to wierzył – napisała aktorka, która przytoczyła treść ich ostatnich wiadomości.

Nasza ostatnia wymiana sms ze szpitala: Joasiu kochanie nie mogę rozmawiać bo mam ataki kaszlu jestem w szpitalu na Banacha pod dobrą opieką, więc myślę, że niedługo będzie lepiej, napisz o co chodzi”…Ja- Chodzi tylko o to, ze Tobie myślę i że Cię całuję mocno „ on- „ i ja Ciebie kochanie – przytacza aktorka.

Źródło: Facebook

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski