Cios dla TVP. Ważna postać telewizji odchodzi

Z informacji mediów wynika, że Paweł Gajewski, dyrektor ds. operacyjno-ekonomicznych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w ubiegłym tygodniu złożył wypowiedzenie i odchodzi z szeregów Telewizji Polskiej. Ustalenia na ten temat podał portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Paweł Gajewski do Telewizji Polskiej trafił w roku 2016, gdzie prędko awansował na stanowisko wicedyrektora w biurze spraw korporacyjnych.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje znana polska aktorka

Był również jednym z bliskich współpracowników Jacka Kurskiego, który w zeszłym roku przestał pełnić obowiązki prezesa Telewizji Polskiej.

W roku 2018 Gajewski przejął obowiązki  zastępcy dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Był odpowiedzialny za wprowadzenie nowego studia dla serwisu informacyjnego „Wiadomości” i również studia kanału informacyjnego TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Dwa lata temu Gajewski przejął obowiązki na stanowisku redaktora naczelnego i dyrektora TVP3. Z informacji portalu „Wirtualne Media” wynika, że Gajewski cieszył się opinią dobrego organizatora i to mimo dość młodego wieku.

Paweł Gajewski odchodzi z TVP

Paweł Gajewski w Telewizji Polskiej był również odpowiedzialny za inne przedsięwzięcia. Stał on za produkcją trzech filmów dokumentalnych dla TVP: „Ani” (na temat zmarłej w 2014 roku aktorce Annie Przybylskiej), „Maryla. Tak kochałam” oraz „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Szokujące wiadomości o gwieździe TVP. Ma zakaz wjazdu do USA

Z informacji podanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że to sam Paweł Gajewski wyszedł z inicjatywą zakończenia współpracy z TVP. Wcześniej doniesienia na temat dyrektora ds. operacyjno-ekonomicznych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej podał portal wprost.pl.

Telewizja Polska i pan Paweł Gajewski rozwiązali umowę o pracę za porozumieniem stron. Warunki porozumienia nie mogą zostać ujawnione, ponieważ objęte są ochroną – przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Telewizji Polskiej.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski