„Wołaj Kaczyńskiego”. Szokujące nagranie z siedziby PiS w Warszawie (WIDEO)

Atak na siedzibę Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie. Młody mężczyzna próbował dostać się do środka biura partii. Nie zabrakło przy tym gróźb, które skierował do mężczyzny, który uniemożliwił mu wejście do środka.

Na opublikowanym nagraniu widać, jak napastnik w pewnym momencie zaczyna się szarpać z mężczyzną. W tej sytuacji musiała interweniować policja.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Do opisywanej sytuacji miało dojść we wtorek około godziny 15:00. Do budynku znajdującego się przy ul. Nowogrodzkiej 84/86, w którym znajduje się siedziba Prawa i Sprawiedliwości, próbował wtargnąć mężczyzna, który odgrażał się i podkreślał, że chcę spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim.

Z relacji polityków Prawa i Sprawiedliwości wynika, że również dochodziło do ataków skierowanych na ich biura poselskie. O jednym z takich incydentów poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze europoseł PiS – Dominik Tarczyński.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

17 października doszło do ataku na moje biuro poselskie w Kielcach. Przerażona asystentka zadzwoniła do mnie z informacją, że zdążyła zamknąć się w biurze i uratować przed agresywnym mężczyzną. Wezwałem policję. Atakujący zbiegł. A mojego ojca opluto na ulicy „za mnie”… – napisał na Twitterze Dominik Tarczyński.

Atak na siedzibę Prawa i Sprawiedliwości

Do szokującej sytuacji doszło w budynku przy ul. Nowogrodzkiej 84/86, w którym znajduje się siedziba Prawa i Sprawiedliwości. Młody mężczyzna próbował dostać się do biura PiS.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Jednocześnie zachowywał się bardzo agresywnie i na opublikowanym nagraniu groził mężczyźnie, który uniemożliwił mu zrealizowanie swojego planu.

Groził ochroniarzowi obiektu i uszkodził drzwi – przekazał portalowi tvp.info sierż. szt. Jakub Pacyniak, rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka, który został przewieziony na komendę. Trwają z nim czynności – poinformował sierż. szt. Pacyniak.

Źródło: Twitter, TVP Info, YouTube

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski