Niecodzienna sytuacja na konferencji Biedronia. Aktywistka zaczęła krzyczeć (wideo)

Białoruś, Polska: Dosyć niecodzienna sytuacja miała miejsce podczas konferencji Roberta Biedronia ws. zatrzymania samolotu linii Ryanair na Białorusi.

Jeden z liderów Lewicy przekazał swoje stanowisko w związku z wczorajszą sytuacją dotyczącą zatrzymania samolotu linii lotniczych Ryanair. Europoseł wystąpił w towarzystwie białoruskich aktywistów i opozycjonistów.

Polecamy również: Była posłanka Platformy zatrzymana przez CBA. Jest decyzja sądu

Białoruś, Polska: Robert Biedroń zabiera głos

W poniedziałek przed ambasadą Białoruś odbyła się konferencja prasowa Roberta Biedronia. Europoseł i jeden z liderów Lewicy pojawił się w towarzystwie białoruskich aktywistów oraz także opozycjonistów. Polityk odniósł się do sytuacji związanej z zatrzymaniem samolotu linii lotniczych Ryanair na Białorusi. Polityk zabrał głos jako przewodniczący delegacji PE ds. relacji.

 

Następnie po polityku głos zabrała młoda dziewczyna, która zaczęła w pewnym momencie przeraźliwie krzyczeć. Według informacji podanych przez se.pl, dziewczyna to polsko-białoruska aktywistka Jana Shostak. „Do Polski przyjechała jako nastolatka, ukończyła studia w Krakowie. Jana Shostak brała udział w konkursach piękności, była finalistką wyborów Miss Polonia Wielkopolski oraz została wicemiss województwa zachodniopomorskiego” – czytamy na portalu na temat młodej kobiety.

Do porwania wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się także premier Mateusz Morawiecki

Zwróciłem się do Przewodniczącego
@eucopresident o rozszerzenie agendy jutrzejszej Rady Europejskiej o punkt dot. natychmiastowych sankcji wobec reżimu A. Łukaszenki. Porwanie cywilnego samolotu to bezprecedensowy akt państwowego terroryzmu, który nie może pozostać bezkarny. – napisał także za pośrednictwem mediów społecznościowych szef rządu.

 

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Rachoń wypunktował Kropiwnickiego w TVP. Poszło o sponsora projektu Trzaskowskiego (wideo)