Znany polski aktor Jerzy S. zatrzymany przez policję. Szokujące okoliczności

Znany polski aktor Jerzy S. miał potrącić motocyklistę. Do zdarzenia miało dojść w Krakowie. Z informacji mediów wynika, że artysta miał podjąć się ucieczki z miejsca, lecz został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Z dalszych informacji wynika, że Jerzy S. był pijany.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Do sytuacja doszło 17 października 2022 roku około godziny 17.00 w centrum Krakowa. Będący pod wpływem alkoholu aktor Jerzy S. potrącił mężczyznę poruszającego się motocyklem. Aktor miał próbować uciec z miejsca zdarzenia, lecz został ostatecznie zatrzymany. Mężczyzna został poddany badaniem alkomatem, które wykazało, że spożywał on alkohol.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

O tej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował dziennikarz Telewizji Polskiej — Cezary Gmyz, który napisał:

NEWS @tvp_info Znany krakowski aktor Jerzy S. w Krakowie na ul. Mickiewicza około godziny 17 potrącił motocyklistę a następnie usiłował zbiec z miejsca wypadku. Uniemożliwił mu to inny kierowca tarasując drogę ucieczki. U Jerzego S. stwierdzono 0,34 promilanapisał Cezary Gmyz.

Znany polski aktor zatrzymany

Znany polski aktor Jerzy S. miał potrącić motocyklistę. Do zdarzenia miało dojść w Krakowie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Z informacji mediów wynika, że artysta miał podjąć się ucieczki z miejsca, lecz został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Z dalszych informacji wynika, że Jerzy S. był pijany.

NEWS @tvp_info Znany krakowski aktor Jerzy S. w Krakowie na ul. Mickiewicza około godziny 17 potrącił motocyklistę a następnie usiłował zbiec z miejsca wypadku. Uniemożliwił mu to inny kierowca tarasując drogę ucieczki. U Jerzego S. stwierdzono 0,34 promila – napisał Cezary Gmyz.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Korekta. U Jerzego Stuhra stwierdzono 0,7 promila co zmienia kwaifikację z prowadzenia po użyciu alkoholu na prowadzenie w stanie nietrzeźwości – napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze dziennikarz Telewizji Polskiej Cezary Gmyz.

 

 

Źródło: Twitter, Radio Zet

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski