Znany polityk PiS napadnięty. „Zostałem napadnięty, wulgarnie wyzwany, uderzony”

Senator Prawa i Sprawiedliwości – Stanisław Karczewski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że został napadnięty. Do zdarzenia miało dojść w momencie, kiedy polityk związany z PiS robił świąteczne zakupy w sklepie. Polityk w swoim poście wspomniał także o liderze Platformy Obywatelskiej – Donaldzie Tusku.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

15 grudnia senator Stanisław Karczewski opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze wpis, w którym napisał o napadzie, którego miał być ofiarą. — Skala agresji i nienawiści, którą sieje D. Tusk i PO jest ogromna – napisał polityk Prawa i Sprawiedliwości. – Podczas świątecznych zakupów zostałem napadnięty – czytamy w dalszej części wpisu senatora.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Stanisław Karczewski napisał, że był w sposób wulgarny wyzwany, lecz na tym atak na polotyka się nie zakończył. Sprawca miał uderzyć członka polskiego senatu i go przewrócić. – zostałem napadnięty, wulgarnie wyzwany, uderzony i przewrócony – czytamy na Twitterze polityka Prawa i Sprawiedliwości.

Napaść na Stanisława Karczewskiego z PiS

Na wyzwiskach i uderzeniu całe zdarzenie się jednak nie zakończyło. Polityk poinformował, że dodatkowo nsoastnik wyrwał mu jego telefon i następnie rzucił nim. – Agresywny napastnik wyrwał mi telefon i rzucił na podłogę – czytamy w poście Stanisława Karczewskiego.

W dalszej części senator PiS odniósł się do lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska.

POLECAMY TAKŻE: Trener Arabii Saudyjskiej to powiedział o Polsce. Padły wspomniałe słowa

Bojówki Tuska posuwają się do najgorszych czynów – napisał były marszałek Senatu na Twitterze.

Całość wpisu:

Skala agresji i nienawiści, którą sieje D. Tusk i PO jest ogromna. Podczas świątecznych zakupów zostałem napadnięty, wulgarnie wyzwany, uderzony i przewrócony. Agresywny napastnik wyrwał mi telefon i rzucił na podłogę. Bojówki Tuska posuwają się do najgorszych czynów – napisał Stanisław Karczewski.

 

Źródło: Twitter

Foto: Flickr/Prawo i Sprawiedliwość

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski