Wiśniewski ostro nt. Wojewódzkiego. Gorzkie słowa o celebrycie TVN

Kuba Wojewódzki i Michał Wiśniewski wymienili się opiniami na swój temat. Pierwszy wywody zaczął gwiazdor stacji TVN, który wypowiedział kilka słów na temat piosenkarza w trakcie swojego programu. W tej sytuacji dłużny wobec dziennikarza nie pozostał Wiśniewski, który za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił także skierować kilka ciętych słów pod adresem gwiazdora komercyjnej stacji TVN. Nie ulega wątpliwości, że po tej wymianie zdań ciężko będzie powiedzieć, że między Panami panują w pełni pokojowe stosunki.

Polecamy także: To się Borysowi Budce nie spodoba. Mocne słowa posła PO u Mazurka w RMF (wideo)

Kuba Wojewódzki i Michał Wiśniewski

Kuba Wojewódzki to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarz od lat na antenie komercyjnej stacji prowadzi swój własny program. Jego gośćmi są przeróżne osobistości począwszy od aktorów, piosenkarzy a skończywszy choćby na politykach i internetowych celebrytach. Ostatnimi gośćmi Wojewódzkiego byli były prezydent Polski – Lech Wałęsa oraz również Aleksandra Żebrowska – żona znanego aktora Michała Żebrowskiego. W trakcie zapowiedzi Żebrowskiej Wojewódzki chciał być zabawny, dlatego postanowił zakpić z Michała Wiśniewskiego.

Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. To jest prawie że w show-biznesie reguła. Ona oczywiście nie dotyczy Michała Wiśniewskiego, bo tam jest więcej kobiet niż sukcesów. I nie dotyczy niektórych księżyśmiał się celebryta TVN.

Na te słowa zaregował sam Michał Wiśniewski. Piosenkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych skierował pod adresem dziennikarza kilka mocnych słów.

Mogę się mylić, ale raczej nie przejdą… Do historii przechodzą twórcy, wynalazcy, dyktatorzy, a nawet mordercy. Ale ty? – zwrócił się do Wojewódzkiego. 

Wypowiada się wyjątkowo zdolny perkusista! – ironizował, a później dodał: Największy sukces, który można odnieść, to rodzina i dzieci, które cię szanują i kochają, ale skąd ty możesz to wiedzieć?pytał na swoim InstaStories Michał Wiśniewski. 

Może nie wszystkie sukcesy pamiętam, ale przypomnijcie mi, czy oprócz nap**** się z Ukrainek, chwalenia się jazdą 250 km/h, oblaniem colo-kwasem i nabijaniem się z osób powszechnie znanych za złotówki, zanotował jakieś sukcesy? – podsumował piosenkarz.

Źródło: Pudelek

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli