Tego nikt się nie spodziewał. Premier Włoch zwróciła się do organizatorów Marszu Niepodległości

Dziennikarz „salon24” – Marcin Dobski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował o pozdrowieniach, które przesłała stowarzyszeniu Marsz Niepodległości nowa szefowa włoskiego rządu – Giorgia Meloni.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Do tej informacji odniósł się także Robert Bąkiewicz – prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Już za niespełna tydzień ulicami Warszawy przejdzie kolejny raz Marsz Niepodległości. Sami organizatorzy na swojej stronie piszą o wydarzeniu w kategoriach największej patriotycznej manifestacji w Polsce i jednej z największych w Europie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Od 2011 roku organizatorem marszu jest stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Co roku w wydarzeniu w Warszawie udział bierze wiele tysięcy osób z całego kraju. Są także goście zapraszani spoza granic Polski.

Jednym z nich miała być Giorgia Meloni – aktualna szefowa włoskiego rządu. Włoska premier w tym roku nie weźmie jednak udziału w Marszu Niepodległości.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Polityk przesłała pozdrowienia stowarzyszeniu Marsz Niepodległości i Robertowi Bąkiewiczowi oraz także wyjaśnienia dotyczące braku obecności na jednym z bardziej popularnych wydarzeń patriotycznych w Polsce.

Giorgia Meloni wysyła pozdrowienia

Premier Włoch Giorgia Meloni przesłała pozdrowienia stowarzyszeniu Marsz Niepodległości i Robertowi Bąkiewiczowi. Ze względu na natłok obowiązków, nie będzie mogła wziąć udziału w wydarzeniu 11 listopada – poinformował za pośrednictwem Twittera Marcin Dobski z portalu „Salon24”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Do tych informacji odniósł się także sam Robert Bąkiewicz.

To prawda. Te oficjalne pozdrowienia od Giorgii Meloni dla uczestników Marszu Niepodległości wyczytamy podczas zgromadzenia. Jak poinformowała mnie premier Włoch obowiązki utworzenia rządu uniemożliwiły jej osobiste uczestnictwo. Wierzę że zobaczymy się za rok! – napisał prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski