Szokujące słowa gwiazdy TVP. Dlatego nie ochrzciła swoich dzieci

Agnieszka Kaczorowska to jedna z gwiazd, która największą popularność zdobyła za sprawą swoich występów na antenie TVP. Kaczorowska to aktorka i tancerka, która zyskała sporą rozpoznawalność za sprawą roli Bożenki Lubicz w serialu Telewizji Polskiej „Klan”.

W ostatnim czasie na temat Kaczorowskiej zrobiło się głośno za sprawą jej słów na temat możliwości ochrzczenia swoich dzieci. Co dokładnie powiedziała na ten temat?

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

W ostatnich dniach głośno jest na temat słów, które padają ze strony gwiazd, które początku swojej kariery i rozpoznawalności wywodzą z występów na antenie Telewizji Polskiej. Mowa tu między innymi o wywiadzie Igi Krefft, która zasłynęła z występów w na planie serialu „M jak Miłość”.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Mam prawo decydować, w jakiej rzeczywistości chcę żyć. (…) Ja już się trochę poddałam w naszym kraju. Nie widzę swojej przyszłości tutaj. Będę robić wszystko, żeby tej przyszłości tutaj nie budować, bo nie widzę tutaj miejsca dla siebie. Kocham mój dom, kocham moich bliskich, natomiast, ja się nie czuję, może będzie to trzeba usunąć z tej rozmowy, ja się nie czuję Polką. Nie czuję przynależności do tego miejsca – mówiła aktorka, której słowa cytowały liczne media.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Spory rozgłos zyskały także słowa Agnieszki Kaczorowskiej, która w rozmowie z dziennikarzami Plejady przyznała, że nie zdecydowała się z partnerem ochrzcić córek. Rodzina ma nie być w żaden sposób powiązana z Kościołem. Kaczorowska i jej mąż chcą, aby w kwestii wiary ich córki podjęły decyzję w przyszłości.

Agnieszka Kaczorowska i chrzest dzieci

W tym wszystkim, co jest związane z religią, wiarą, Kościołem, duchowością chcę dać dziewczynkom wolność wyboru. To jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać – wyjaśniła swoje podejście Kaczorowska.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Chciałabym, że miały edukację religijną, żeby znały wszystkie religie świata, żeby widziały, jak to wygląda w różnych częściach świata, żeby były na to otwarte, żeby rozumiały, że ludzie mogą wierzyć w różne rzeczy – powiedziała odtwórczyni roli Bożeny Lubicz z serialu „Klan”.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski