„Super Niania” z TVN uderza w kościół . Mocna odpowiedź internautów

„Super Niania”, czyli Dorota Zawdzka jest kojarzona przede wszystkim ze swoich występów w stacji TVN. To tam prowadziła przed ponad dekadą program „Super Niania”. Zawdzka z zawody jest psychologiem. Często również wypowiada się na bieżące sprawy społeczne, lecz nie tylko. Zawadzka stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Najczęściej swoimi przemyśleniami dzieli się za pośrednictwem Twittera. To tam w ubiegłym tygodniu napisała dosyć kontrowersyjny wpis na temat obecności księży w mediach.

Polecamy także: Adamowicz dostała ostrą reprymendę od sędzi. Momentalnie zamilkła

„Super Niania”, czyli Dorota Zawdzka o obecności kościoła w mediach

„Super Niania” to program emitowany w TVN w latach 2006-2008. Prowadzącą show była Dorota Zawdzka, która z zawodu jest psychologiem. Zawdzka dzięki angażowi do programu zyskała sporą popularność. Mimo wszystko w ostatnich latach jej kariera medialna mocno wyhamowała. Dawna gwiazda TVN regularnie stara się publikować swoje przemyślenia w mediach społecznościowych. W szczególności posty Pani Doroty można spotkać na Twitterze. To tam w ubiegłym tygodniu napisała post o obecności księży w mediach.

Kompletnie nie rozumiem obecności księży w mediach. Powinni być jedynie w kościołach” – napisała „Super Niania”

Do przekazu Zawdzkiej odniósł się ksiądz Grzegorz Kramer. Zapytał się on wprost bylą gwiazdę TVN, czy chciałaby mu zabrać media?

Na serio chce mi Pani zabrać media?
Dlatego, że jestem księdzem?
Acha” – pytał Kramer.

Prędko na ten zarzut odpowiedziała mu sama Zawdzka.

Gdy będę chciała posłuchać jakiegoś  księdza to wiem gdzie go znaleźć. Jest wiele mediów  katolickich. Niczego nikomu nie odbieram. Szanujmy swoje przestrzenie” – odpowiedziała Super Niania.

Wyraźnie pani napisała: „w mediach”. Albo napisała Pani coś w emocjach, albo brzmi to groźnie. Tak, musimy rozmawiać o jakości i ilości obecności religii w mediach publicznych, ale jej nie możemy z nich wyrzucać. Jeśli chcemy być społeczeństwem pluralistycznym” – odparł duchowny.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn