Smutne wieści nt. Jarosława Kaczyńskiego. „Ma trudności ze wstaniem z łóżka”

Media niedawno informowały, że prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Miało to miejsce jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia, które w Polsce stanowią jedno z najważniejszych świąt w całym kalendarzu.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Z informacji portalu „Fakt.pl” wynika, że Jarosław Kaczyński był zmuszony spędzić wigilię na szpitalnej sali. To samo ma dotyczyć kolejnych dni Bożego Narodzenia.

Wszystko wskazuje na to, że będą to wyjątkowo smutne święta dla Jarosława Kaczyńskiego (73 l.). Kilka dni temu szef Prawa i Sprawiedliwości miał operację kolana. Dzisiejsze zdjęcia spod Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie potwierdzają, że są bardzo małe szanse na to, aby polityk wrócił do domu na Boże Narodzenie – napisał portal „Fakt” na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

O wizycie na dłużej w szpitalu prezesa Jarosława Kaczyńskiego było już wiadomo przed świętami Bożego Narodzenia. W środę 21 grudnia na ten temat głos zabrał rzecznik Prawa i Sprawiedliwości – Rafał Bochenek. Polityk podkreślił między innymi, że była to wizyta dużo wcześniej zaplanowana.

Polecamy także: Mazurek i Stanowski zakpili z Tuska w święta? Pokazali dla niego prezent (WIDEO)

Jarosław Kaczyński rzeczywiście przebywa obecnie w szpitalu, ale była to dużo wcześniej zaplanowana wizyta; proszę się nie martwić, wszystko jest w porządku – powiedział Rafał Bochenek.

Jarosław Kaczyński w szpitalu

Prezes Prawa i Sprawiedliwości według informacji „Faktu” miał przejść zabieg kolana. Źródło tabloidu poinformowało, że cała procedura zakończyła się sukcesem, lecz były wicepremier zniósł tym razem zabieg gorzej, niż poprzednio.

Prezes jest obolały, ma trudności ze wstaniem z łóżka, ale miejmy nadzieję, że wszystko się powoli zagoi – mówi źródło Faktu.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Z dalszych informacji wynika, że Jarosław Kaczyński najprawdopodobniej tegoroczne święta Bożego Narodzenia był zmuszony spędzić w szpitalu.

Wszystko wskazuje na to, że stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego nie pozwala mu na powrót do domu w najbliższych, szczególnych dla Polaków, dniach. W sobotę po południu pod bramę Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów przyjechała limuzyna prezesa Prawa i Sprawiedliwości – podał Fakt, który dodał, że pracownik miał wnieść do szpitala dwie torby z najprawdopodobniej ubraniami lidera PiS, co może sugerować dłuższy pobyt w tym miejscu polityka.

Źródło: Fakt

Foto: Wikimedia, CC 3.0

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski