Saleta zaatakował PiS. Pokazał wymowny gest

Przemysław Saleta to znany polski zawodnik sztuk walki. Sportowiec od pewnego czasu coraz częściej wypowiada się na tematy polityczne, choć sam podkreśla, że polityką się nie interesuje. Niedawno były zawodnik federacji KSW był gościem Filipa Nowobilskiego w programie „Duży w maluchu”. Podczas rozmowy padły tematy polityczne oraz także sportowe. Panowie poruszyli między innymi temat Marcina Najmana, który w ubiegły weekend zakończył swoją karierę. Saleta wypowiedział się także na temat polskiej polityki i pokazał swój tatuaż zaadresowany do rządu PiS.

Przemysław Saleta pokazał swój tatuaż

Przemysław Saleta to były zawodnik sztuk walki. W ostatnim czasie zasłynął on przede wszystkim z konfliktu z Marcinem Najmanem. Obaj panowie niegdyś uchodzili za dobrych przyjaciół. Jednak ich stosunki uległy pogorszeniu, kiedy to Najman za bardzo zainteresował się partnerką Salety. W związku z konfliktem obaj panowie stoczyli dwie walki na KSW. Obje z nich wygrał Przemysław Saleta. Od tego czasu mistrz świata w kick-boxingu wypowiada się bardzo negatywnie na temat poczynań Marcina Najmana i dalszych przygód w jego karierze.

Ostatnio 52-latek negatywnie wypowiedział się na temat gali autorstwa Marcina Najmana, gdzie przegrał na zakończenie kariery.

– Kariera Marcina i jego kolejne wcielenia nie przestają mnie zadziwiać. Z jednej strony jest to typ sportowca, trochę w cudzysłowie, którego ludzie kochają nienawidzić. Wszyscy wiedzą, że przegra walcząc z kimś w miarę przyzwoitym, ale z chęcią tę porażkę obejrzą i zapłacą za to. Na pewno nie chciałbym takiej sławy i rozpoznawalności – dodał 52-latek.

Z kolei w programie „Duży w maluchu” wypowiedział się na temat polskiej polityki. W dodatku pokazał swój tatuaż zaadresowany do PiS – „***** ***”, co znaczy „je*** PiS”.

To oczywiście znaczy je*** PIS. To zostało mocno wypromowane. Natomiast, tak szczerze mówiąc, to ja samą polityką też się nie interesuję. Chociaż uważam, że w Polsce polityka dotyka każdegomówił były sportowiec o swoim tatuażu.

Saleta dał do zrozumienia jednak, że o opozycji dobrego zdania także nie ma.

Niestety o opozycji też nie da się powiedzieć nic dobrego.mówił Saleta.

Zrosło: YouTube

Polecamy także: 

Ziemkiewicz również krytycznie o Kaczyńskim. Poszło o przedsiębiorców

Adam “Nergal” Darski ma problemy. Wkrótce stanie przed sądem za swój czyn

Beata Mazurek także napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk