Piękna akcja i bramka. Polacy prowadzą z Arabią Saudyjską (WIDEO)

Polska prowadzi z Arabią Saudyjską 1-0 po trafieniu Piotra Zielińskiego. Asysta w tym przypadku przypadła Robertowi Lewandowskiemu, który w kapitalny sposób zagrał piłkę do piłkarza włoskiego Napoli.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Mundial w Katarze jest zupełnie inny niż poprzednie. Od poprzednich imprez różni go przede wszystkim czas organizacji, który przypadł nie na miesiące letnie, lecz koniec roku kalendarzowego, kiedy to w Europie temperatury oscylują w granicach zera.

Cechą wyróżniającą jest także to, że impreza tej wagi jest organizowana przez kraj, który posiada zaledwie ok. 2.8 miliona mieszkańców.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Dla porównania poprzednie imprezy były organizowane przez takie kraje jak między innymi Rosja, RPA i Niemcy, które posiadają odpowiednio ok. 146, 57 i 83 miliony mieszkańców.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Polska drugi raz z rzędu zakwalifikowała się na mundial. W 2018 roku niestety podopieczni Adama Nawałki nie zdołali wyjść z grupy. Teraz na drodze Polaków do kolejnej fazy turnieju staną piłkarze Argentyny, Meksyku i także Arabii Saudyjskie.

Gol Zielińskiego

Polska rozpoczęła mundial w Katarze od bezbramkowego remisu z reprezentacją Meksyku. Jednak Polacy mogli wyjść z tej konfrontacji zwycięsko. Niestety w drugiej połowie spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Robert Lewandowski, który wcześniej był faulowany przez piłkarza Meksyku.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

W sobotę od godz. 14.00 Polska mierzy się z Arabią Saudyjską, która sensacyjnie pokonała Argentyńczyków 1-2 w swoim pierwszym spotkaniu. Na ten moment po pierwszej połowie Polacy prowadzą 1-0 po bramce Piotra Zielińskiego.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski