Olbrzymie rozczarowanie. Lewandowski może czuć się sfrustrowany?

Robert Lewandowski w tym roku największym faworytem do zdobycia nagrody „Złotej Piłki” nie był, lecz nie brakowało zdań, że kapitan reprezentacji Polski powinien znaleźć się na podium tego plebiscytu i to być może na drugim miejscu. Tak niestety ostatecznie się nie stało. Polski napastnik może czuć się rozczarowany po wczorajszej gali?

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w ostatnich latach. Zapewne jeszcze ponad dziesięć lat temu mało kto się mógł spodziewać tego, że aktualny kapitan reprezentacji Polski będzie stawiany na równi z takimi legendami tej dyscypliny jak choćby Argentyńczyk Lionel Messi, czy Portugalczyka Christiano Ronaldo.

Lewandowski swoje umiejętności zaczął pokazywać w Polsce najpierw w Zniczu Pruszków i następnie w Lechu Poznań.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Ze stolicy Wielkopolski Polak powędrował do Borussi Dortmund a z niej do Bayernu, gdzie zdobył niemal wszystko, co było do zdobycia. Teraz Lewy jest nowym nabytkiem FC Barcelony, która bez Polaka w tym sezonie miałaby bez wątpienia bardzo ciężko.

Lewandowski odszedł do Barcelony z Bayernu, gdzie zaliczył bardzo dobry sezon. Polak być może poczuł, że gra dla Bayernu nie jest już dla niego zbyt dużym wyzwaniem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Poprzedni sezon Robert Lewandowski zakończył z pobitym rekordem  Gerda Muellera. Do szczęścia zabrakło tylko kolejnego triumfu w LM, który bez wątpienia pomógłby Polakowi w zdobyciu „Złotej Piłki”.

Robert Lewandowski i zaskakujące wyniki „Złotej Piłki”

Przed uroczystością przyznania „Złotej Piłki” było wręcz pewne w mediach, że otrzyma ją Karim Benzema. W tej sytuacji nie brak było przypuszczeń, że zapewne drugi będzie kapitan reprezentacji Polski — Robert Lewandowski. Tak jednak się nie stało i wielu kibiców Polaka być może mogło poczuć spore rozczarowanie werdyktem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Polak nie tylko nie znalazł się na drugim miejscu – nie było go nawet na podium! O dziwo większą liczbę głosów uzyskali drugi w klasyfikacji Sadio Mane (Bayern Monachium) oraz trzeci Kevin De Bruyne (Manchester City). „Le cabaret”?

Źródło: Interia

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski