Druzgocąca wiadomość dla widzów TVP. Nie żyje dziennikarz Telewizji Polskiej

Smutna wiadomość obiegła media – nie żyje dziennikarz TVP Łukasz Owsiany. „Informacja o Jego śmierci zdruzgotała nas wszystkich. Brak nam słów, by wyrazić, co czujemy” – czytamy na stronie TVP Wrocław. To właśnie z wrocławskim oddziałem Telewizji Polskiej był związany Łukasz Owsiany.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Jak przestaniecie kłamać”. Dziennikarz TVN zaczepił ojca Rydzyka i dostał mocną reprymendę (WIDEO)

Dziennikarz urodził się w roku 1991. Jego edukacja szkolna i studencka odbywała się w stolicy województwa dolnośląskiego. W wieku niespełna dwudziestu lat trafił do Telewizji Polskiej.

Polecamy również: „Będziemy występować o zarząd komisaryczny”. Czarnek prosto z mostu odpowiada Trzaskowskiemu

Łukasz Owsiany miał tylko 31 lat. Dziennikarz pod koniec lipca bieżącego roku doznał udaru niedokrwiennego w obrębie pnia mózgu, półkul móżdżku, wzgórza oraz okolic potylicznych.

Od tego czasu pozostawał w śpiączce. Do wszystkiego doszło w trakcie wakacji, które dziennikarz wrocławskiego oddziału Telewizji Polskiej spędzał ze swoją dziewczyną.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Te słowa przed śmiercią powiedział Franciszek Pieczka. Są bardzo wymowne

Z relacji kolegów z pracy dziennikarza wynika, że Łukasz Owsiany kochał to co robi. Był osobą bardzo pogodną. Uśmiech na jego twarzy był wręcz codziennością. O śmierci dziennikarza postanowiła poinformować Jego siostra za pośrednictwem mediów społecznościowych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Moje serce dzisiaj pękło i rozsypało się na miliardy najdrobniejszych kawałków… mój kochany młodszy braciszek odszedł… widziałam, jak walczył… widziałam go w ten weekend, bardzo się wzruszył, gdy mnie zobaczył… jego spojrzenie powiedziało mi 'Ewa zobacz, że jestem tutaj, walczę, rehabilituje się, jest tak, jak walczyliśmy o to’ przytuliłam go i powiedziałam, że będzie dobrze… że teraz będzie już tylko lepiej… Niestety w nocy jego stan się pogorszył i został przetransportowany do szpitala… tam niestety rano zmarł… – napisała siostra dziennikarza – Ewelina Srokowska na Facebooku.

Nie żyje Łukasz Owsiany

Łukasza Owsianego pożegnali także jego redakcyjni koledzy z TVP Wrocław.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Był niezastąpiony. Dziś odczuwamy to wyjątkowo dotkliwie. Jego nieobecność pokazała nam, że przez wiele lat niewystarczająco docenialiśmy jego umiejętności, zaangażowanie, wsparcie, które każdego dnia od niego otrzymywaliśmy zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej – napisano na stronie TVP Wrocław.

Źródło: wp.pl, TVP

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski