Niedzielski odpowiada na słowa Trzaskowskiego. Mocne słowa ministra zdrowia

Minister zdrowia Adam Niedzielski za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odpowiedzieć na słowa wypowiedziane przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Chodzi dokładnie o wypowiedź, którą włodarz stolicy wypowiedział w trakcie wirtualnego spotkania think-tanku Atlantic.

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej wypowiedział się na temat podjętych decyzji w trakcie II oraz również III fali zakażeń. Jego zdaniem samorządowcy „wzięli odpowiedzialność w swoje ręce” przy II i III fali. Na te słowa zaregował minister Adam Niedzielski odnosząc się do wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Młody poseł ostro do Budki. Powiedział to wprost z sejmowej mównicy (wideo)

Minister zdrowia Adam Niedzielski odpowiada Rafałowi Trzaskowskiemu

Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił skomentować słowa wypowiedziane przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Chodzi dokładnie o wypowiedź, którą włodarz stolicy wypowiedział w trakcie wirtualnego spotkania think-tanku Atlantic. Rafał Trzaskowski mówił na temat decyzji, które samorządowcy mieli podjąć w trakcie II i III fali zakażeń. Wypowiedź Rafała Trzaskowskiego została przedstawiona przez TVP.

Powtarzaliśmy to, co nam zalecali, bo to rząd kraju jest odpowiedzialny w sytuacji kryzysu i to on ma wszelkie informacje pod ręką. Ale później, przy II i III fali postanowiliśmy, że weźmiemy odpowiedzialność w swoje ręcemówił Trzaskowski.

Zaczęliśmy kupować wyposażenie, respiratory, teraz szczególnie ważne są szczepienia, więc organizujemy swoje lokalizacje, stadiony, gdzie możemy szczepić ludzi. Organizujemy też własnych ekspertów, ponieważ, delikatnie mówiąc, byliśmy nieco zaskoczeni tym, z jakim chaosem spotkaliśmy się na poziomie krajowymtłumaczył Rafał Trzaskowski.

Do tych słów odniósł się minister Adam Niedzielski.

Czasem brak jest słów, by skomentować kłamstwo przeplatane megalomanią. Prezydent Rafał Trzaskowski w kilka tygodni zdołał choćby wyprzeć z pamięci swoją nieudolność w Szpitalu Południowym. – skomentował minister Adam Niedzielski.

 

Źródło: Tysol, Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli