Wypowiedź poseł PO pośmiewiskiem Internetu. „Nic lepszego dzisiaj nie usłyszycie” (WIDEO)

Posłanka Platformy Obywatelskiej – Marta Wcisło stała się w ubiegłym roku gwiazdą internetu z powodu swojej bardzo niefortunnej wypowiedzi na temat działań rządu w związku z pandemią koronawirusa.

Internauci postanowili odświeżyć słowa polityk Platformy Obywatelskiej, które jak widać do dziś bawią wiele osób. Poseł pytała wówczas w Sejmie o to, czym zajmuję się rząd, kiedy w kraju mamy do czynienia z pandemią koronawirusa. Poseł wymagała także od rządzących stworzenia specjalnych przepisów.

Posłanka Platformy Obywatelskiej – Marta Wcisło i jej wypowiedź

W sejmie od lat możemy być świadkami niefortunnych powiedzeń i zdań, które padły z ust niejednego posła tejże izby. Tak też było w ubiegłym roku, kiedy na sejmową mównice weszła poseł Platformy Obywatelskiej – Marta Wcisło.

Polityk zadała kilka pytań względem rządu. Domagała się między innymi stworzenia specjalnych przepisów dla ozdrowieńców i chorych na COVID-19. — Panie ministrze, kiedy powstaną przepisy, które ratują zdrowie i życie ozdrowieńców?

Szanowni państwo, to jest po prostu skandal. Czym zajmuje się ministerstwo i rząd? — spytała z mównicy Marta Wcisło.

Zamiast stworzyć przepisy ratujące zdrowie i życie obywateli do stworzenia leku na koronawirusa z osocza ozdrowieńców, wy się zajmujecie samymi sobą! — zarzuciła parlamentarzystka.

Panie ministrze, kiedy powstaną przepisy, które ratują zdrowie i życie ozdrowieńców?… — spytała, a następnie  dodałaI chorych! Na epidemiępodkreśliła.

Użytkownicy Twittera nie pozostawili na posłance suchej nitki:

Typowa przedstawicielka KO. A to wybranka i najlepsza z pewnej gr. społ. Kiedyś promowano inteligencję, teraz odwrotnie. Ciekawe za ile lat do szkół trzeba będą wprowadzone przedmioty jak obsługiwać pilot TV. 

Najlepiej od razu wprowadzić prawo żeby wszyscy obywatele RP byli piękni, zdrowi i bogaci, najlepiej bajecznie bogaci. Co tam papier wszystko przyjmie. – pisali internauci

Źródło: ProPolski

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę