Wulgarny atak Senyszyn na Obajtka. Internauci odpowiedzieli poseł Lewicy

Joanna Senyszyn w bardzo negatywny  a wręcz wulgarny sposób odniosła się do Daniela Obajtka – prezesa PKN Orlen. Jej wpis na Twitterze może budzić kontrwersje. O co dokładnie chodzi?

Daniel Obajtek to prezes PKN Orlen. Dawny samorządowiec w ostatnich tygodniach napotyka na sporą krytykę ze strony mediów. Chodzi dokładnie o nagranie jednej z jego rozmów. W jej trakcie prezes PKN Orlen miał używać wiele wulgarnych słów. W dodatku bardzo negatywnie wypowiadał się na temat swojego wuja. Do tej sprawy na Twitterze nawiązała Joanna Senyszyn.

Joanna Senyszyn o Danielu Obajtku

Daniel Obajtek w ostatnich tygodniach stał się postacią numer jeden dla mediów. Sporo także mówiono o jego ewentualnym transferze na urząd premiera. Na dodatek bardzo pochlebnie na jego temat wypowiadał się w ostatnim czasie prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński. To jednak koniec superlatyw na temat byłego samorządowca. Obajtek napotyka w ostatnim czasie sporą krytykę wymierzone w jego kierunku. Chodzi dokładnie o opublikowane nagrania rozmów aktualnego szefa polskiego potentata naftowego.

Materiał skomentowała poseł Joanna Senyszyn. Posłanka Lewicy w bardzo mocnych słowach odniosła się do Daniela Obajtka.

Skończone chamy bardzo rzadko, jeśli w ogóle, cierpią na zespół Tourette’a. Obajtek może i jest chory na głowę, ale taśmy pokazują syndrom menela spod budki z piwem. – napisała w mediach społecznościowych Joanna Senyszyn.

Do jej słów odnieśli się także internauci.

Lewicowcy bardzo rzadko, jeśli w ogóle są wrażliwi na „wyzysk człowieka przez człowieka”, ale bardzo lubią mówić o swej rzekomej wrażliwości. – napisał jeden z internautów.

Skończmy raz na zawsze z „chory/chora na głowę” już serio najwyzsza pora. – czytamy pod wpisem Senyszyn.

Na ten zarzut odpowiedziała poseł:

W tym kontekście to dobre określenie. Proszę czytać to, co napisałam, a nie przypisywać wydumanych intencji.

Chorych na głowę” – czyli będących w kryzysie psychicznym – jedyny adekwatny kontekst. Taka osobę mogą dotknąć pani słowa. Trzeba zaprzestać używania tego argumentu,bo jest krzywdzący i mówi wiele o braku wrażliwości osoby która mimo wszystko wciąż się nim posługuje.odpowiedział internauta.

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę