Nastolatka sprząta w wymowny sposób po Strajku Kobiet. „Feministki nie potrafią po sobie sprzątać” (wideo)

Maja Drzewicka to młoda działaczka,  która jak można się dowiedzieć z jej konta na Twitterze – popiera rząd Zjednoczonej Prawicy oraz popiera także postulaty ProLife. Nastolatka 7 marca zamieściła nagranie w mediach społecznościowych,  gdzie przeprowadza porządki po ostatniej manifestacji najprawdopodobniej Strajku Kobiet. Drzewicka postanowiła pozbierać kartki z hasłami popularnej w ostatnim czasie organizacji feminietycznej. Feministki nie potrafią po sobie sprzątać. Na szczęście z przyjemnością z @SzStachowiak zrobimy to za nie.

Maja Drzewicka w wymowny sposób sprząta po Strajku Kobiet

Od października w Polsce ma miejsce wiele demonstracji, których autorami są środowiska lewicowe oraz także feministyczne. Z jedną z takich manifestacji miała niedawno do czynienia Maja Drzewicka  – młoda działaczka,  która popiera rząd Zjednoczonej Prawicy i postulaty ProLife. Nastolatka zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym sprząta banery z charakterystycznymi hasłami lewicowej organizacji. Jej nagranie bardzo szybko stało się hitem internetu.

Feministki nie potrafią po sobie sprzątać. Na szczęście z przyjemnością z @SzStachowiak zrobimy to za nie.napisała Maja Drzewicka.

Odważna dziewczyna. Dziś Wasz Dzień – wszystkiego dobrego – co my byśmy bez was zrobili. – pisali internauci pod nagraniem dziewczyny.

Brawo, i to jest postawa godna kobiety. W zasadzie dziwię się że kobiety nie przeciwstawiają się masowo zakłamywaniu rzeczywistości przez aborcjonistow wmawiający światu że wszystkie kobiety chcą mordować dzieci. To raczej jest margines. – czytamy pod nagraniem.

Pojawiły się jednak także zdanie przeciwników.

Jeśli Pani zajdzie w ciążę, a dziecko będzie miało wadę śmiertelną, albo USG wykaże, że nie ma głowy (czego Pani oczywiście nie życzę), będzie nerwowe szukanie taśmy klejącej i argumentowanie, że „ale to inna sprawa, to inne okoliczności…” – napisał jeden z przeciwników nagrania.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę