Rodzinny dramat Magdaleny Ogórek. Brak bliskiej osoby odczuwa do dziś

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie swojej zmarłej przed wieloma laty ukochanej mamy. Przy okazji uwzględniła w publikacji wzruszający opis. Podobnie zrobiła rok temu.

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Aktualna prowadząca programu „W kontrze” do TVP trafiła w roku 2016. Wcześniej zaliczyła dość głośny epizod w polityce. Bowiem w roku 2015 została wybrana na kandydatkę Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd prezydenta Polski. Próby zostania głową państwa ostatecznie zakończyły się piątym miejscem wśród pozostałych kandydatów.

Polecamy również: Upokarzający cios dla Lewandowskiego. Zaskakująca sytuacja w Niemczech

Magdalena Ogórek opublikowała zdjęcie mamy

Magdalena Ogórek to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka do publicznej telewizji trafiła w roku 2016. Wcześniej została jednym z publicystów konserwatywnego portalu DoRzeczy. Ogórek do tej pory prowadziła takie programy na antenie Telewizji Polskiej jak „Studio Polska”, „Minęła dwudziesta”, „W tyle wizji” oraz ostatnio „W kontrze”. W przeszłości Ogórek była również kandydatką na urząd prezydenta Polski. Jej kandydatura została poparta przez Sojusz Lewicy Demokratycznej. Ostatecznie Ogórek prezydentem nie została, a jej wyniki wyborczy to miejsce piąte z 353 883 głosami, co stanowiło 2,38% głosów ważnych.

Aktualnie Magdalena Ogórek jest również bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Twitterze jest obserwowany przez blisko 163 tysiące osób. W ostatnim czasie gwiazda Telewizji Polskiej opublikowała wpis związany z dniem matki, który obchodzimy 26 maja. Dziennikarka zamieściła zdjęcie, na którym możemy ujrzeć jej ukochaną mamę, która niestety od 29 lat nie żyje.

W momencie śmierci mamy, dziennikarka miała 13 lat. Powodem śmierci kobiety była choroba nowotworowa. Z informacji „Faktu wynika, że Barbara Ogórek, zanim zachorowała, dawała Magdzie dużo miłości. Cała rodzina jeździła na wakacje do Wisły, Zakopanego i nad morze – do Rewala.

Mama. To już 29 lat bez Niej, a tęsknota wciąż taka sama.napisała w Dniu Matki gwiazda TVP.

 

Z kolei przed rokiem Magdalena Ogórek wyznała pewną historię związaną ze śmiercią swojej mamy.

Nie ma Jej już prawie 30 lat. „Córeczko najdroższa, zawsze będę przy tobie” – napisała na kartce, którą potem odebraliśmy z Tatą ze szpitala razem z Jej rzeczami. Drogie Mamy, wykonujcie regularnie cytologię i usg piersi. Zrobicie najlepszy prezent swoim Córkom. I Synom. – napisała rok temu dziennikarka.

Źródło: Twitter, Fakt

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli