Wałęsa zaatakował Kaczyńskiego nawet w święta. Kontrowersyjny post byłego prezydenta

Lech Wałęsa zaatakował ponownie w mediach społecznościowych Jarosława Kaczyńskiego. Brak swojej sympatii do prezesa Prawa i Sprawiedliwości były prezydent okazuje nie od dziś. Tym razem były prezydent postanowił zwrócić się do wicepremiera przy pomocy jednego z memów, które udostępnił na swoim profilu w mediach społecznościowych. To nie pierwsze tego typu zachowanie Wałęsy względem Kaczyńskiego. Nie brakowało także opinii, że w święta Bożego Narodzenia były lider Solidarności mógł sobie po prostu odpuścić.

Polecamy także: Poparła “Strajk Kobiet” a wczoraj kolędowała. Kurdej-Szatan w ogniu krytyki internautów

Lech Wałęsa zaatakował ponownie w mediach społecznościowych Jarosława Kaczyńskiego

Lech Wałęsa to emerytowany polityk, który w Polsce ma zarówno wielu przeciwników, jak i zwolenników. Dla pewnego grona osób przeszłość Wałęsy nie jest do końca tak kolorowa, jak to wielokrotnie mówi były prezydent. Kilka lat temu Instytut Pamięci Narodowej ujawnił dokumenty, które rzuciły negatywny cień na jego obraz osoby, która miała obalić komunizm w Polsce. Za taki stan rzeczy Wałęsa dziś oskarża IPN oraz prezesa PiS — Jarosława Kaczyńskiego.

Wałęsa bez dwóch zdań nie darzy sympatią Jarosława Kaczyńskiego. Można się o tym, co pewien czas przekonać, wchodząc na media społecznościowe byłej głowy państwa. To tam często Wałęsa udostępnia posty skierowane bezpośrednio pod adresem szefa największej partii politycznej w Polsce. Emerytowany polityk zrobił to kolejny raz w ostatni piątek. Były prezydent udostępnił grafikę profilu „Fakty po Mitach”. Znajdowała się na nim postać Kmicica z ekranizacji Potopu z wymownym przekazem pod adresem Jarosława Kaczyńskiego.

Polecamy także: Waldemar Pawlak zmienił się nie do poznania

Nie wszyscy internauci cieszyli się z publikacji Lecha Wałęsy. Część z nich wyraźnie ma już dosyć wpisów polityka.

Panie Lechu spać już pora zaburza pan zegar biologiczny… Dobranoc Panie prezydencie miłej nocy życzęnapisał jeden z internautów.

Źródło: Facebook

Polecamy także: 

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku