Poparła „Strajk Kobiet” a wczoraj kolędowała. Kurdej-Szatan w ogniu krytyki internautów

Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła podczas kolędowania w telewizji Polsat.  Taki stan rzeczy nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Na profilu aktorki w mediach społecznościowych pojawiły się z tej okazji zdjęcia, pod którymi pod adresem gwiazdy wylała się fala bardzo negatywnych komentarzy. Powód takiej tendencji mógł być tylko jeden. Barbara Kurdej-Szatan czynnie popiera działania „Strajku Kobiet”, co części polskiego społeczeństwa się nie podoba. Internauci do postawy gwiazdy serialu „M jak Miłości” odnieśli się jednoznacznie.

Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła podczas kolędowania w telewizji Polsat

Polecamy także: Waldemar Pawlak zmienił się nie do poznania

„Fałsz”, „obłuda”, „hipokrytka” i wiele innych. Takie między innymi epitety i słowa krytyki pod adresem Barbary Kurdej-Szatan skierowali internauci. Powodem był ostatni występ aktorki w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. Gwiazda licznych seriali śpiewała wraz ze swoim mężem – Rafałem Szatanem oraz najstarszą córką. Mimo wszystko występ gwiazdy serialu „M jak Miłości” nie wszystkim przypadł do gustu. Powód takiej sytuacji w tym roku mógł być tylko jeden.

Barbara Kurdej-Szatan od pewnego czasu czynnie wspiera „Strajk Kobiet”. Aktorka bardzo otwarcie wsparła incjatywe po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji eugenicznej. Jej jednoznaczne opowiedzenie się po stronie strajkujących spowodowało także przełamania w gronie jej licznych fanów. Nie wszyscy fani jej talentu aktorskiego postanowili poprzeć jej ostatnie zaangażowanie w feministyczną incjatywe.

Widać to było po ostatnich publikacjach Barbary Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych. To tam aktorka w pierwszy dzień świąt opublikowała zdjęcia ze świątecznego kolędowania w Polsacie. Dla części fanów zachowanie aktorki było hipokryzją. Ich zdaniem popieranie postulatów aborcyjnych i śpiewanie kolęd stoi względem siebie w skrajnej opozycji. Jak do tej pory brak odpowiedzi gwiazdy.

Fałsz!Obłuda!Zakłamanie!Tam gdzie kasa tam jest ta prosta kobieta. Idzie w strajku kobiet a potem grzeczna dziewczynka śpiewa w kościele. Gdzie jest lans i światła fleszy tam jest. Masakra?Celebrytka od siedmiu boleści?pisali internauci pod adresem Aktorki.

Oby słowa TYCH pięknych polskich kolęd dotarły do Pani serca i głowy, i odmieniły je lub chociaż dały do myślenia… – pisał Pan Piotr.

 

Źródło: Facebook

Polecamy także: 

Beata Mazurek napisała bolesne słowa o rządach Donalda Tusk

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku