Waldemar Pawlak zmienił się nie do poznania

Waldemar Pawlak i jego metamorfoza to główny temat na Twitterze. Były szef rządu zmienił zdecydowanie swój wizerunek, który przez lata utrzymywał w zdecydowanie innej stylistyce.

Waldemar Pawlak z polskiej polityki zniknął ponad pięć lat temu. To wówczas największy wyborczy cios odczuli sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego. W jesiennych wyborach 2015 Waldemar Pawlak wraz z Januszem Piechocińskim nie dostali się do polskiego parlamentu. Taka sytuacja została odebrana jako wielka porażka obu polityków.

Waldemar Pawlak i jego metamorfoza

Waldemar Pawlak już kilka lat temu zniknął z polskiej polityki. Od tego czasu próżno było go szukać na łamach polskiej telewizji, prasy czy też radia. Dziś jednak po dłuższym czasie nieobecności Waldemar Pawlak ponownie ukazał się Polakom. Tym razem jednak były premier i szef ludowców pojawił się w nowej roli. Mianowicie Pawlak przed kamerami ukazał się w roli prezesa Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. To właśnie tego typu jednostki będą pomagać w dostarczaniu osób do szczepień.

Wszystkich uwagę przykuł wygląd Waldemara Pawlaka. Niegdyś polityk słynął ze swoich bardzo krótkich fryzur. Teraz ten stan uległ zmianie. Były premier zapuścił długie włosy, co szczególnie zwróciło uwagę mediów i internautów. A co wy uważacie o nowym stylu Waldemara Pawlaka? Tego typu fryzura pasuję mu?